Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon hiányzik a cicám? Hogy...

Nagyon hiányzik a cicám? Hogy szabaduljak meg az ettől az érzéstől?

Figyelt kérdés

2 napja költöztem el a páromhoz a szülői házból. Ott van egy cica, akit nagyon szeretek, viszont ő anyáékkal maradt. Anyáék is nagyon szeretik, szóval nem adták oda, hogy vigyem magammal.

2 napja sírok a hiányától,annyira kötődök ehhoz a cicához :( mikor fog ez elmúlni? Volt már valakivel ilyen, hogy a kedvenc kisállatját nem vihette magával? Mennyi idő után lesz jó?

Egyébként nincs messze tőlem a cica, 2 km-rel van arrébb.. de hiányzik a mindennapjaimból. Én adtam neki enni, almot takarítottam, vigyáztam rá,ha kiment az udvarra, mindig a láb alatt volt.

Egyébként páromnak is van macskája itt bent , szóval itt is tudok cicázni, de hát hozzá még nem kötődök úgy.

Olyan üresség érzésem van, nem találom a helyem, meg folyton eszembe van😓 normális így kibukni egy cicán?



2022. nov. 3. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem is a koltozesbe orult kicsit bele a kerdezo, lehet korai volt meg es nagyon nem allt keszen ra.
2022. nov. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire arra a macskára vetíted ki a honvágyadat. Ha megszokod az új helyet, akkor könnyebb lesz.
2022. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igazatok van, lehet az is a bajom, hogy nem érzem magam otthon még, ami teljesen igaz. Üres a ház, alig van bútor, még dobozból öltözködünk, szóval kényelmetlen. Egyébként is nehezen viselem az apróbb változásokat is, nem hogy ezt, hogy semminek nincs helye és a környezet is más.

Egyébként vágytam már a költözésre, ugyan szerettem otthon lakni, de azért idegesítő is volt a családom, önálló életet akartam, bár nem gondoltam volna, hogy egy költözés ennyire nehéz.

2022. nov. 3. 13:22
 14/15 anonim válasza:
72%
Szerintem időközönként szánj egy egész napot rá ha haza mész,ilyen macskás napot,sajnos nekem is van amikor hét közben csak etetem meg kap 2p simit,mert annyira rohanok,de aztán az egész szombatot vele töltöm,összebújok,játszok vele,extra mennyiségű juti falatot valami nagyon drága pástétomot viszek neki.Beszélek hozzá,elmondom neki 100x ,hogy mennyire szeretem.
2022. nov. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
A macskadra vetited hogy nem szereted a minden napos turos kukit a fenekedbe. Mond meg a csokadnak h napi 1x vagy 2x kered a fajdalom inyekciot
2022. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!