Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Nagyon nagy hülyeséget csináltam! Vissza tudnám venni?

Figyelt kérdés
Már van 2 éve, hogy meghalt a kutyusom ( keverék volt ). Anyuéktól kaptam egy mopszit mert az volt minden vágyam ( régebben ). De fél éve, hogy eladtam mert nem tudtam úgy megszeretni mint a volt kutyámat és mindig azon tünődtem, hogy vajon a volt kutyám mit gondolhat rólam, hogy egyből másik kutyát vettek nekem anyuék. Olyan rossz érzésem van már hiányzik a mopsz és vissza akarom szerezni de már nem tudom se a telefonszámukat se az e-mail címüket. Annyira utálom magam, hogy eladtam. mit tennétek a helyemben?
2011. máj. 16. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj már eladtad. Még ha meg is lenne a telefonszámuk akkor is jogukban áll nem eladni neked a kutyát. Hiszen már az ő tulajdonuk, féléve. Nem hinném, hogy vissza adnák Neked. Szerintem törődj bele, és máskor ne csinálj meggondolatlan dolgokat. Szegény kutyának sem jó, hogy ide oda rángatják...
2011. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Békén hagynám a családot, aki megvette és örülnék neki, hogy ott szeretik és jobb sora van. Én meg elgondolkodnék, hogy legközelebb nyavalyogjak-e úgy kutyáért, hogy fennáll a kockázat, hogy azt sem tudom majd megszeretni.

A volt kutyud meg az év világon semmit nem gondolna rólad. Sosem fogod a régi kutyát elfelejteni, de inkább várj éveket egy újjal.

2011. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben elgondolkodnék azon, hogy kell-e kutya egyáltalán. Őt már nem szerezheted vissza, neki is rossz lenne és a családjának is.
2011. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Most már, jó eséllyel semmit. Mivel eladtad, az már az övéké, őket szereti, ők a gazdái. Meg persze nem is valószínű hogy visszaadnák neked. Ha meghal a kutyád, akkor az új kutyában már nem őt kell keresni, ő már egy új egyéniség és pont ezért jó. Két egyforma kutya nincsen. Kis idő múlva megszeretted volna nagyon is...tapasztalatból mondom, gyerekkoromban meghalt a kutyám, nagyon rossz volt, és kaptam szüleimtől egy kis kölyköt, eleinte mindig a régi kutyámat kerestem benne, de aztán rájöttem, hogy ő másért értékes.
2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Aki nem tud egy mopszot megszeretni, azzal van valami gond.
2011. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Egyet értek az előttem szólóval. Már a kutyust biztos nagyon megszerették. Én sem adnám vissza.. Először gondold át, és utána cselekedj! Nagy hülyeséget csináltál.!
2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Ha esetleg a nevüket tudod,akkor keresd meg valamelyik közösségi oldalon.Ha a nevüket nem is akkor hol laknak,hány évesek stb.
2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem voltál a háznál, lakásban ahová vitték? Amúgy a kutyád akkor hatalmasat csalódott benned, mostanra megszerette az új gazdikat, és reszket megint el ne dobják. Mostmár hagynod kell őt ott az új gazdiknál.
2011. máj. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Jogosan utálod magad.Neked nem való kutya.Teljesen felesleges már megbolygatni szegény kutya életét.
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 nory0722 ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel. Én sem adnék vissza egy kutyát,ami fél éve nálam van. Akármennyit fizetnének is. Szerintem a te lelkiismeretedet is azzal tudnád helyre tenni,ha a menhelyről hoznál egy kutyust. Így mindenki jól jár. A mopsz marad a már megszokott környezetében,neked lesz egy hűséges,csodálatos társad és megmentesz két kutyát is(amelyiket elhozod és amelyik a helyére kerül). Én menhelyen vagyok önkéntes,nagyon sok fajtatiszta kutya van,kölykök is és nagyon hűségesek,szeretet éhesek. A menhelyek megadják nekik,amit tudnak: orvosi ellátás,tiszta víz,tiszta környezet,jó kaja,de a szeretetet ők sem tudják pótolni semmivel. Arra meg nincs idejük,hogy minddel napi 1órát foglalkozzanak(nálunk pl 200 kutya van). Én úgy gondolom,ez lenne a legjobb megoldás.
2011. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!