Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy szoba macskának kb mennyi...

Egy szoba macskának kb mennyi a fent tartása havonta? Gondolok itt kajára,halomra, stb.

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 19:33
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
79%

Darius, 8 vagyok és jelentettelek a rendőrséggel való fenyegetésért. Azért ennél intelligensebben is lehetne kezelni, hogy NINCS igazad.


A rágalmazás pedig nagyon nem ez.

2023. jan. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
Néha elgondolkozom azon, hogy intelligencia függővé kellene tenni az internet elérést. :)
2023. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Egy ornitológus ismerős mondta, hogy a kint tartott macskák évente kb 5 millió védett madarat pusztítanak el Magyarországon pusztán szórakozásból (tudom az ösztönök...). Azokat a, madarak ölik, amik a kertekből össeszednék a tervet, hernyókat, rovarokat. Nagyon szeretem a cicákat, kertvárosi részen lakunk és nekünk is van,de szigorúan benti, mivel nem tudjuk megoldani , hogy a telken belül maradjon. Nekem nem hiányzik, hogy elkóboroljon, plusz a macska territoriális állat itt pedig egy területre akár 10-15 macska is van, ami feszültséget szül az állatok között. Plusz megkímélem magamat, hogy az eltűnését ideheskedjek. Jobb esetben befogadja valaki, rosszabb esetben elütik vagy mérget eszik, esetleg bántják..
2023. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!