Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem tudom megszeretni a...

Nem tudom megszeretni a macskámat, ez már így marad?

Figyelt kérdés

Ez a hetedik macskám. Szeretem őket, ő meg ráadásul a kedvenc színemben pompázik. Két hónapos kora óta van velünk - négy hónapja. A kutyánktol nem fel egyáltalán, aminek nagyon örültünk, hamar összebarátkozott vele - bezzeg az előző folyton menekült, a kutya meg üldözte.

De ez a tulajdonsága velünk szemben hátrány. Semmi nem fog rajta. Folyamatosan próbál mindenhova felmászni, besurranni, lopkodni. Egész nap enne, pedig négyszer kap naponta, nem keveset. Állandóan nyávog. Reggel is, és kaparja az ajtót. Nem lehet leszoktatni róla.

Szeret a lábamra ülni, mikor dolgozom, sokszor ott is alszik. Ha simogatni próbálom, akkor nyalogatni kezd vagy harapni.

Nem tudom, javulhat-e ez később. Egyszerűen elfaraszt, hogy állandóan figyelni kell rá, hogy mikor rombol. Néha rájön, akkor random pisil labtorlore vagy egyszerűen az alom mellé a fal tövébe. (Az almot naponta többször takarítom direkt.)

HELP.😢

“Szeretném szeretni” jeligére.


2023. febr. 2. 22:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%
pasiknak bejön ez a suttyó stílus 10-es?
2023. febr. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%
Nen értem miért vagyok suttyó, de megfelelő nekik a modorom. De inkább a lányok véleménye erdekel
2023. febr. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%

#12:

Nem suttyó vagy, hanem csak borzalmasan infantilis, lassan ideje volna már felnőni, mert a #10-es válaszodban konkrétan úgy írtál, mintha max. 12 éves lennél. És ez nem vicces, hanem gáz.

2023. febr. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%
Öcsém, na most akkor suttyó vagyok vagy infantilis ha már egy átlagos komment alapján (ami ki sem tűnik a többi ezer közül az oldalon) határoztok meg? Mi volt ebben 12 éves stílus könyörgöm? Meg hogy jönne egy nyamvadt komment ahhoz hogy mit szólnak az esetleges partnereim az egész lényemhez? Menjetek már a picsaba az ítélkezésetekkel meg a más életében való turkálással, ti megszomorodott birkák. Jaj most lehet szapulni tudom, csúnya rossz vagyok, amiért megmondom a tutit és amiért bele taposok a kis semmilyen lelkedbe, aminek csak az ad pozitívumot, ha mások felett itt ítélkedhetsz meg baszakodhatsz, de ij. Na és most hány éves vagyok, 15? Írd le nekem kérlek mi verte ki nálada a biztosítékot, amiért így fenn kell akadni egy ruhes válaszon, amiben csak leirtam valamit a macskámról. Legközelebb majd megpróbálok negyven évesek módjára gépelni, hogy elég idős meg kedves legyek a boomer szemedben drága.
2023. febr. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 NTBS ***** válasza:
Nem még változhat.
2023. febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hat hónapos. Nem, nem szeretném beengedni éjszakára. Mi a hatékonyabb az ajtókaparas esetén: ha kinyitom, és mondjuk lefröcskölöm, vagy ha nem reagálok? Mondjuk utóbbi esetén nehéz, hogy nagyon sokáig csinálja, és előbb utóbb ki kell amúgy is mennem, plusz “szegény ajtó.”

Négyes: 😂

2023. febr. 3. 06:22
 17/19 A kérdező kommentje:
Ne törődj vele, a 12-es a suttyó, aki abból merít erőt, hogy másokat ócsárol, de ha nem reagálsz, kénytelen más (bár félő, hasonlóan értelmetlen) elfoglaltság után nézni.
2023. febr. 3. 06:24
 18/19 A kérdező kommentje:

11-és a suttyo, bocs, jelentettem is.

Négy felé van elosztva a kajája.

“Ugye ivartalanítottátok, ahogyan a felelős macskatartók szokták?” helyett “az ivartalanítás szerintem segít majd” kicsit normálisabb komment: ebben a hónapban lesz az ivartalanitas, remelem megbocsátod, hogy ilyen sokára.

2023. febr. 3. 06:29
 19/19 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, köszönöm, hogy kiállsz mellettem!
2023. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!