Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szüksége van a cicának valamil...

Szüksége van a cicának valamilyen extra táplálékkiegészítőre?

Figyelt kérdés

Túlpörgő, aggodalmaskodó, első macskás macskásnéni jelentkezik! :)


9 hónapos ivartalanított fiú cicám van, Orijen tápot kap (jelenleg halasat), és naponta 1-2 evőkanál Real Nature Wilderness Junior konzervet (Wide Savannah, True Country), mert annyit eszik meg. Tápból sem habzsol.


A kérdésem az, hogy ez így kielégítő neki, vagy van valami, amit érdemes lenne ezek mellé adni neki?


Szeretném, ha minél több évet töltene velünk :)


Köszönöm ♥


2023. márc. 8. 11:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
62%
Maláta pasztát és lazacolajat szoktam venni
2023. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha minőségi, korának megfelelő ételt adsz neki, akkor nem szükséges extra táplálékkiegészítő. Egy prémium tápban és konzervben van annyi vitamin, ami elég egy egészséges állatnak.
2023. márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

Egy külföldi állatorvostól azt olvastam, hogy a tápgyártók tápbesorolása a macska kora szerint nagyrészt csak marketing.

A kérdésre:

extra táplálékkiegészítő: egér. Abban minden benne van, amire egy macskának szüksége lehet :)

2023. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen néha egy kis nedves táp jól jön de az enyém egyszer evett egy gilisztát is de a nyers hús az ami nagyon jó neki.
2023. márc. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem van, amelyik megeszi a molylepkét :)
2023. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!