Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy másfél éves kandúrunk,...

Van egy másfél éves kandúrunk, most kaptunk mellé egy 6 év körüli ivartalanított fiú cicát, hogyan lehetne sebek nélkül elérni, hogy összebarátkozzanak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy volt hogy befogadtunk egy nem ivartalanított kandúrt(7-8 éves lehet) és van egy ivartalanított 1 éves kandúr is. Jól megvannak, de néha az ivartalanított macskát felkergeti, de fél év alatt nem volt súlyosabb verekedés csak pár karcolás. Sőt a nem ivartalanított macska néha még neki is dörgölődzik, nyalogatja a másikat, csak az egy kicsit fél tőle. Tehát nem biztos hogy nagy csaták lesznek :)
2010. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mennyi időbe kerülhet, amíg elfogadják egymást. Nem vagyok türelmetlen, csak nehéz elkülöníteni a cicusokat :)
2010. okt. 8. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a kicsi félhet a nagytól ezért lehet h nem fog "belekötni" mert a másik idősebb erőssebb és nagyobb.Viszont ha a kicsi már felnő éslesz egy 2 éves akkor már nem fog flni de addigra már ösze fonak szokni és nem lesz baj.Ami fontos hogy a kajástáljuk ne legyen közel elgymáshoz mert abból lehetnek gondok....
2010. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 WHISKEY11 válasza:

hát az én macskáim megwoltak de azok lányok woltak és nem tudom mien ha fiú macskáid wannak

de az én macskám cirmi wolt wagy egy éwes most lett wolna három és az úton hozzám futott egy kiscica befogadtam és addig míg a gazdiját megnem találjuk cirmi elejinte utálta a kicsi szerette wolna mindig táwolodott wolna tőle na de egy - két nap mulwa jó barátok lettek együtt aludtak és nyalogatták egymást :) szerintem a tieid is igy fognak lenni

2010. okt. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!