Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicánk de jön a baba...

Van egy cicánk de jön a baba a cica nem fogja bántani ?

Figyelt kérdés
Szóval 8 év után most estem teherbe eddig nem sikerült, ezért 4 éve hozott haza a párom egy cicát akit én imádok. De félek hogyha meg születik a baba akkor a cica bántsa vagy épp rá mászik. Macskások ti hogy oldotáttok meg ? Maradt vagy ment a cica ?
2023. ápr. 6. 10:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%

Egy benti macskam es egy kutyam van. Termeszetesen nem valtam meg toluk, csak mert jon a gyerek, ez egyszeruen meg se fordult a fejemben! Ok is csaladtagok, nalunk legalabbis…


Nalunk a macskaval egyebkent nem volt gond, leszarta a gyereket, amig pici volt. Nem fekudt ra, de meg csak kozel se ment hozza, abszolut ignoralta. De amugy termeszetesen biztonsagi okokbol csukva tartottuk a gyerekszoba ajtajat ejszaka, hogy nehogy a kisfiamhoz bemenjen, de nem is akart.


Amikor mar nagyobb lett a baba es maszott, akkor kezdtek el baratkozni. Ha a cica amugy szamara kenyelmetlen helyzetben erzi magat, akkor o felall es elmegy, nem “balhezik”, nem karmol.

A kutyaval mar nehezebb volt a dolog, de ez most egy masik tema. Megoldodott, az a lenyeg, de vele azert mas volt.

Viszont soha nem valnek meg toluk. Nem is ertem, hogy valaki hogyan tud erre gondolni 🥺

2023. ápr. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Á, dehogy fogja bántani. Szeretni fogja!
2023. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#1 én is nagyon nehezen válnák meg tőle hisz ő a négy lábú gyerekem, de párom nem lássa jónak 🥺
2023. ápr. 6. 10:56
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem fogja bántani, miért bántaná?
2023. ápr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogja bántani. Honnan merült fel egyáltalán ez a marhaság?
2023. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
https://www.youtube.com/watch?v=0IE12NcqxxQ nesze, itt a "veszedelmes" macska a kisbabával. A GYERERKET kell megtanítani hogy ne bántsa a macskát. Ha nem hagyjátok hogy a kúszó-mászó picitek sarokba szorítsa, és megtépje a macskát simogatás címén, nem lesz baj.
2023. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
Szegény macska...
2023. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Hogyha a GYEREKED nyúzza a macskát - mint a legtöbb kisbaba vagy nagyobb -, na akkor fogja bántani önvédelemből pl megütögeti.


Amúgy nem.


Nekünk amióta az esezemet tudom, volt macskám, és igen, sok karmolást meg harapást kaptam tőle, mire megtanultam, hogyan NE nyúljak hozzá, vagy mit nem szeret.

2023. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként, ha felmerült benned a gondolat, hogy inkább eladod a macskát, mert jön a gyerek, akkor gyereket SEM kéne vállalnod mert nulla felelősségérzeted van.


Bocs, ez az igazság.

2023. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
A párja akar megszabadulni a macskától, NEM a kérdező, nem baj? De cseszegesd csak a kérdezőt, az kell egy terhes nőnek..
2023. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!