Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy cicánk de jön a baba...

Van egy cicánk de jön a baba a cica nem fogja bántani ?

Figyelt kérdés
Szóval 8 év után most estem teherbe eddig nem sikerült, ezért 4 éve hozott haza a párom egy cicát akit én imádok. De félek hogyha meg születik a baba akkor a cica bántsa vagy épp rá mászik. Macskások ti hogy oldotáttok meg ? Maradt vagy ment a cica ?
2023. ápr. 6. 10:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút meg lehet oldani hogy ne aludjon egy légtérben a gyerek a macskával

Amikor ébren van akkor meg felügyeled őket

De én nem láttam meg olyat hogy egy macska valaha bántott volna egy gyereket

Olyan van hogy kerülik mert sírnak

De a macskák értelmes és érzékeny lények pont hogy szeretni fogjak a gyereket és tudjak hogy ő hozzatok tartozik, családtag

Rengeteg ilyen video van online

2023. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
31%
Hogy eltűntek a válaszok, amikben megírták neked, hogy sem gyerek, sem macska nem való neked. Hiába jelentgeted az ilyen válaszokat, attól még ez az igazság. Ezt is jelentheted nyugodtan. ;)
2023. ápr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Jól is teszi ha jelenti. Mert a magadfajta csak kötözködni akar.. Mondjuk azért a legalja mikro valaki rászáll egy terhes nőre és cseszegeti.
2023. ápr. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
45%

Persze, a terhes nő maga az atyaúristen szentségessége... Mitől különb egy terhes egy nem terhestől, de komolyan?

Amúgy meg a rettentő a kérdező nyelvhelyessége, jó lenne előbb kicsit tanulni mindenfélét, mielőtt szaporodik, mert ostobából így is túlkínálat van.

2023. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Te vagy rá az élő példa. az agresszív senki, aki a neten névtelenül basztat idegeneket, és le merném fogadni hogy a való életben meg lapítasz mint szar a fűben. Csak arctalanul nagy a szád, de akkor is azzal szemben csak, akiről azt hiszed hogy nem mer visszaszólni.
2023. ápr. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Te meg maga vagy Teréz anya minden bizonnyal, aki minden embert szeret és világbéke legyen meg hasonló szarságok.
2023. ápr. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!