Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haldoklik a cicánk? többi lent

Manócska1 kérdése:

Haldoklik a cicánk? többi lent

Figyelt kérdés
12-14 éves kb,nagyon le van gyengülve gyógyszereket kap a szívére meg a tüdejére. olyan üres szürke a tekintete mint mamámnak volt mikor már nbem sok volt neki hátra.

#haldoklás #tekintet #cica #üveges zavaros
2023. ápr. 23. 13:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Tényleg, nagyon. Én nem tudom milyen érzés lehet, amikor azt érzed eltávozik a macskád, én egyszer csak azt HITTEM, hogy meghalt. Nem tudom, reméljük még fog élni. Szurkolók, komolyan. Fel a fejjel nem lesz baj. Ha úgy érzed, hogy lesz, szeretgesd sokat, elvileg segít a lelki világának. Ne aggódj :)
2023. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
utolsó,köszönöm szépen aranyos vagy. nagyon rossz érzés,sajn os már több állatkát elvesztettünk. igen,simogatjuk szeretgetjük amíg lehet. egyre kevesebbet eszik,a gyógyszert se mindig sikerül már beadni neki sajnos :( köszönöm kedves soraid :)
2023. ápr. 30. 10:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos valószínűleg közel van az idő, ez ugyanolyan, mint az embereknél a végelgyengülés. Egyszer el fog aludni és nem ébred fel többé. Nekem is ez történt a kis pulimmal, 16 éves korában ment el csendben, békében.
2023. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nincs mit, igazából én csak egy kisállatot vesztettem el. Már az is nagyon fájt. Sajnálom, hogy ez a helyzet a cicáddal. Szerintem nem lesz baj, nyugi :)

11-es

2023. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13, köszönöm. hát,igen már egyre kevesebbet eszik.alig járkál. igen,tudom hogy olyan mint az embereknél és az ad kis vigaszt hogy szép élete volt/van. sajnálom a kis pulidat. nekünk két éve egy 12 éves keveréket kellett elaltatnunk,az is nagyon rossz volt :(
2023. máj. 1. 09:08
 16/17 A kérdező kommentje:
11,köszönöm.
2023. máj. 1. 09:08
 17/17 anonim ***** válasza:
15 Mi lett a cicussal?
márc. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!