Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy tündéri kicsike...

Találtam egy tündéri kicsike cicát! De nem tarthatom meg baba miatt! 4 napja a konyhámban csövezik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon édi,hófehér szőrű, kék szemű kiscicát találtam,vagyis inkább hazakísért minket.Van egy nagy macskánk,aki bántani akarta,ezért felvittem a lakásba,amíg megkeresem a gazdiját,vagy oda nem tudom adni valakinek.Ennek már négy napja.Szegény nem kell senkinek,pedig nagyon kis édi,egy igazi hercegnő,max két hónapos lehet,szobatiszta,megfürdettem, még szoknyát is adtam rá.Én sajnos nem tudom megtartani,mert baba van a házba.

Hol ajánlhatnám még?

Menhelyre nem akarom vinni.


2010. okt. 10. 10:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Itt Vp-ben nincs,vagyis én nem tudok róla.Lehet,hogy menhelyre kéne vinnem?

De az meg olyan rossz....

Viszon t már 4 napja itt van,van egy kisfiam,én babát várok,már mindenhová felmászik,és kicsit zavar.De nagyon sajnálom......

2010. okt. 10. 13:50
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha más megoldás nincs, akkor talán a menhely...mivel olyan kicsi még, lehet, hogy elhelyezik ez ideiglenes gazdinál, sokan vállalnak ilyet, hivj fel egy menhelyet és kérdezd meg, mit lehet tenni.
2010. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A babától aztán meg lehet tartani, max. nem hagyod ráfeküdni. Ha féregteleníted semmit sem ragaszthat rád, de még a férgeit sem lenne könnyű elkapni.
2010. okt. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha el tudod hozni Szigethalomra befogadom :)
2010. okt. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem lehet,mert anyósoméknál lakunk a tetőtérbe,és nekik ígyis égnek áll tőle a hajuk.Apósom már fel sem jön a gyerekhez a macska miatt.Így is van elég probléma...

Nekem is megszakad a szívem,hogy nem tudom megtartani,mert 4 napja etetem,gondozom,meg foglalkozok vele. :(

2010. okt. 10. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!