Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha Sziámi kiscicát szeretnék,...

Ha Sziámi kiscicát szeretnék, akkor muszáj, hogy a házban tartsam? & kb mennyibe kerül egy?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik, hogy állat legyen a házban... :S És én nagyon szeretnék kiscicákat.
2010. okt. 10. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne muszáj? Amúgy szerintem biztos rohadt drága... De vannak szebb macskák is.
2010. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Többnyire azért tartják házban mert simán ellopják. És úgy ne akarj macskát hogy soha nem mehet be a házba mert tuti hogy el fogják ütni, elkapja egy kutya, vagy valaki olyanhoz szegődik aki többet foglalkozik vele. Mivel gondolom főleg télen nem lennél kint a macskáddal a mínusz tíz fokban, be meg nem mehet így nem is tudsz vele rendesen játszani...
2010. okt. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert anyáék azt mondták, hogy az szobacica és kint meghalna.... akkor hazudtak a kis disznók. :D

Majd akkor néha becsempészem! De hogy lehet meggátolni, hogy ellopják?

2010. okt. 10. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van úgy, hogy elüti az autó, stb... Nekem mindig olyan macskáim voltak, akik a szabadban éltek, mégse lett semmi bajuk. Mondjuk igaz, erre nem is gondoltam, hogy ellophatják a sziámit... De a sima házi macskák is nagyon aranyosak, az egyik macskám például tisztára olyan, mint egy orosz kék, de nem az :D
2010. okt. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom, én is imádom az összes cicát, csak már olyan rég óra akarok sziámit. Majd úgy lesz, hogy lesz 2, és ebből egy az sima kiscica lesz, a másik meg sziámi. (L)
2010. okt. 10. 14:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lebeszélni róla. Remélem meg tudod győzni anyukád, hogy megengedje, hogy bent legyen a cica ^^ :D
2010. okt. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint a lakásban. Mert az egyik barátnőm is kapott ajándékba egy sziámit, ő is házban tartja.
2010. okt. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ingyen van ;)

[link]

2010. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sztem az lenne a sorsa h eluti az auto.mi is kiengettuk a benti cicát es ................szegénykém.
2010. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó de az benti cica volt. Ha már kiskorától kint van, akkor valszeg nem pusztul el (autók miatt). Vagy csak én lakok olyan környéken, ahol nem száguldoznak az őrültek kocsival?

Mert szerintem ha már kiskorától látja a macska, hogy milyen veszélyek vannak az utcán, akkor nem fogja magát elüttetni. De ha egy lakásban tartott öreg cicát kiengedsz, akkor persze, hogy elütik, vagy szétszedi egy kutya :(

2010. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!