Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy kis sokkot kapott...

Lehet, hogy kis sokkot kapott a macskám? Kicsit félősebb és (szerintem) semmi nincs a levegőben és azért ugrál néha, meg a földet szagolgatja. Másabb lett. Játszik azért, de megijed.

Figyelt kérdés

Tegnap itt aludtak nálam ketten és a csaj alapból hangosan beszél, és a macska nincs ehhez hozzászokva.

Lehet egy pár óra miatt más a macskám? Hangosan szólt a zene, de nem vészesen, mert vannak szomszédok is.

Mit tehetek? Kedden viszem ivartalaníttatni, fél éves macska.


2010. okt. 10. 22:50
1 2
 11/14 anonim válasza:
Harmadik válaszoló újra: Szerintem ivartalanításig ne pörögd túl a dolgot, én éppen azt szeretem a macskákban hogy sokszor változnak és nem mindig akarnak megfelelni annak a képnek amit mi szeretnénk bennük látni. A barátokat meg végképp ne hanyagold el emiatt, ezt is meg kell szoknia. Az viszont nagyon tetszik hogy így figyelsz a macsekodra, biztosan nagyon jó dolga van nálad... : )
2010. okt. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A földet szerintem azért szagolja, mert le lett téve oda egy penészszagú takaró és annak az illat maradványait érezheti, keresheti. De a többi viselkedése fura. Apró bogár lehet a levegőben, de, hogy féljen tőlem egy kicsit, az fura.

Ma ivartalanították, de a földet azért szagolta az előbb, kicsit kábultan is.

Ha sokkot kaphatott, akkor szerintetek mikorra múlhat el?

2010. okt. 12. 23:02
 13/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kísértetek vannak a szobádban.

Nem kell megijedni. Két dolog jutott eszembe. Az egyik, hogy fel van spannolva a vendégség miatt és még nem nyugodott le. Vannak macskák, akik élvezik ha zajlik az élet, vagy fontoskodhatnak.

Egy valamit nézzél meg. Rendesen tágul, szűkül a pupillája? Pl. fénynél összeszűkül? Ha viszed ivartalanítani nézesd meg a szemét az orvossal, ha még gyanakodsz valamire.

De szerintem csak be van zsongva...jó értelemben. A macskák szeszélyesek. Ezért szeretjük őket.

2010. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
A mi macsekunk is csinált már ilyet. Bár már volt, hogy észrevettük, hogy egy muslincát kerget. De volt már olyan is hogy egy árnyéktól megijedt. Sőt, amit a legnehezebb volt megfejteni: számunkra "tisztának" tűnő cipőtalpon volt valami. Anyukámék kertes házban laknak. És kiderült, hogy a fűszálak között olykor nő menta. Valószínűleg a menta illóolaja rákerült a cipőtalpra és minden egyes lépésnél került belőle a földre is. Látni nem látszott semmi, de mindig akkor csinálta pár napig, ha anyuéktól jöttünk haza.
2010. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!