Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak is vad a bombay macskája?

Másnak is vad a bombay macskája?

Figyelt kérdés
sziasztok! lassan 1 hete hogy elhoztam egy bombay cicat, sajnos bababan nem volt,csak 3honaposban,eleinte nagyon bújós,aranyos volt. viszont ahogy teltek és múltak a napok,én úgy érzem hogy kezd vadulni..esetleg vki tudna adni tanácsot,mit hogyan csináljak? előre is köszönöm szépen!

2023. aug. 18. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Miben nem volt?

Tekintve, hogy 8 hetes kortol elhozhatoak torvenyileg a cicak, de a legjobb az, ha 12 hetes korig maradhatnak a mamaval es a testvereikkel, igy nagyon is helyes, hogy nem hozhattad el fiatalabban.


A macskak egyebkent ilyenek,fajtatol fuggetlenul, a kolykok jatekosak, harapnak, karmolnak, szetszedik a hazat. Majd lenyugszik.

Csodalkozom, hogy errol nem beszeltel a tenyesztovel.


Jatsz vele sokat,de ha harap, karmol, akkor allj fel es hagyd ott.

Majd leszokik rola.

2023. aug. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a valaszod 1/1!hát kisebben nem volt,eleve olyat szerettem volna,hogy szokjon hozzam stb..az igazat megvallva már félek vele játszani mert mindig karmol, harap.
2023. aug. 18. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A macskák ilyenek, a kicsik főleg, aztán meg 1-2 éves korukig kamaszodnak olyankor is kergék.

Nem volt még előtte macskád?

2023. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne a kezedet hasznald jateknak, talan ezt fontos kiemelni. Huzogass elotte cipofuzot, lezerezz vele, vagy lehet kapni ilyen botot, aminek a vegen van valamilyen kis jatek, az is erdekes lehet neki.
2023. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem volt még macskám,ő az első.
2023. aug. 18. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy macska is pont ugyanúgy hozzád tud szokni, csiszolódni, mint egy pici. Csak ők ugye általában nyugisabbak.


Most nő, kamaszodik lassan, természetesen egy rosszcsont.


Ha 3 hónapos kora előtt hozdtad volna el, akkor nagy eséllyel még vadócabb lenne, mert főleg a szociális készségek miatt kell a cicacsaláddal maradnia 2-3 hónapos korában.

2023. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mozgasd le a felesleges energiáját. Minimum 20 perc jàtèk naponta. A lézerpointer az egyik legjobb.
2023. aug. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiu Bombay van, 4 eves. Csecsemôkorában kerult hozzank, vad volt, harapott, karmolt, ejjel soha nem hagyott aludni. Mara ezekrol leszokott, nagyon aranyos, nyugis macska lett. 🐈‍⬛😻
2023. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!