Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez rossz megoldás a kiscicáknak?

Ez rossz megoldás a kiscicáknak?

Figyelt kérdés

Egy nőstény macska szeptemberbe ide ellett a kertembe, befogadtam őt is meg a három picit is.

A picik már 4 hetesek és folyton kimásznak már a ládából és az egész házat bejárják, követnek engem is és hozzám bújnak.

Viszont mikor dolgozom folyton attól félek hogy mi lehet otthon velük.

Ha vennék egy kisállat kifutót bentre abban el lennének? És alomra mikor kell őket szoktatni meg mikor kell nekik pépeset adni?


2023. okt. 10. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
De miért hagytad neki, hogy oda elljen?
2023. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

1-es, mégis mit kellett volna tennie, kibsznia az utcára???


Kérdező: nem kell kifutó, elég egy masszívabb "kerítés", amivel bezárod őket a legbiztonságosabb szobába. Az anyamacska tud közlekedni rajta, de a kicsik még nem.


Még... nagyjából 2-3 hét, és átmásznak, mert már nőnek akkorát.

2023. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mikor rájuk találtam már odaellett az anyamacska. Állatorvoshoz vittem őket és ott mondta hogy kb 2-3naposak lehetnek
2023. okt. 10. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
2-3 napos cicának még a szeme sem nyílik ki.
2023. okt. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne egy szobakennel addig.
2023. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!