Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált kiscicával hova fordulh...

Talált kiscicával hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma hazafele jövet az árokpartunkon találtam egy kb 6-8 hetes kiscicát. Behoztam, kapott enni es inni, csináltam róla fényképeket és kitettem instara es Fbra. A legnagyobb baj az, hogy a szuleimtol holnapig kaptam idot, nem maradhat tovább azt mondtak....Nem akarok cifra dolgokat irni roluk, ugyhogy ezt inkabb nem is kommentalnam.. Félek, hogy amikor nem leszek itthon kiteszik. Sürgősen kellene valami megoldást talalnom, nagyon elvagyok keseredve. Köszönöm előre is a segítséget.
2023. okt. 17. 15:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges orvoshoz cibálni,vadonban sincs medve parduc stb klinika sem étterem ahol főznek sütnek mert nyersen esznek , vegyél jobb tápot neki, a szüleid tré formák ....
2023. okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
28%
10-es sajnos nem ért vele egyet mindenki, az a durva. Ha összenézed pl. az alapítványok, állatmentők facebook oldalait, akkor sokszor a legnagyobb rajongók, a "VALAKI FOGADJA MÁR BE" emberek azok, akik a privát oldalukon meg hirdetik a tündibündi házi szaporítványukat évente kétszer, az összes többi képük alapján meg nyugodtan ki tudták volna fizetni Cirmi ivartalanítását, de nem. És akkor még nem is a tudatlan hülye, aki nem látta mit küzdenek az állatmentők a vége láthatatlan szaporulattal, meg milyen állapotban szednek össze macskákat. Nem, ő végignézi, szörnyülködik, kiabál, hogy valaki segítsen, aztán osztogatja, hogy valakinek nem kell kismacska megint, már megrágják a szárazat, lehet vinni, nem férnek.
2023. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Add oda tesómnak, ő gyűjti a cicákat, most is van neki 8 macskája, mind kóbor állatként kezdte pályafutását. Egyedül a cicák nem örülnek annak, hogy mindig újakat is befogad az utcáról.
2023. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!