Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macskatartók, nem...

Benti macskatartók, nem gusztustalan, anti higiénikus, hogy a macska a házba kakil-pisil, és ha nincs senki otthon és nem tudja azonnal kivenni az alomból, az bűzlik?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem bűzlik. A macska elkaparja a cuccot és zárt macska wc van itthon.
2023. okt. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Én is a házba kakilok-pisilek, és alapesetben nem bűzlik, max ha napokig nem takarítjuk az almot, de akkor meg is érdemeljük. :)
2023. okt. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Zárt macska wcbe kakik. Ott tényleg büdi lesz, de kintről nem is nagyon lehet megmondani.

Kicsit zavar is, hogy nem tudom, mikor kell tisztítani.

2023. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
92%
Nem érzem annak, de az én macskám nem kakil, ha nem vagyok itthon, mármint este szokott mindig, amikor 90%-ban itthon vagyok, olyankor kiszedem utána. Kajafüggő, mennyire büdös, van 1-2, amitől nagyon, a legtöbbtől nem érződik a lakásban azért. A pisinek nincs szaga, azt nagyjából megköti az alom, de azt is kiszedem, ha látom, hogy van benne. Az alom mellett van egy fedeles kis kuka, abba rakom, amikor viszem le a nagy szemetet, akkor szoktam azt is.
2023. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a hazban csinalja ossze-vissza a dolgat, hanem a zart macska wc van erre a celra.

Nagy banatomra az igaz, hogy o nem kaparja el, viszont napi egyszer kakil es mindig akkor, ha hazaerek a munkabol :D

Ugyhogy fogom es kiveszem. A pisi nem budos.

2023. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

Külön helyiségben, zárt macska WC van neki, alapból nem bűzlik különösebben, főleg amíg friss az alom. Egyébként ha úgy veszed, az emberek után is lehet büdös a mellékhelyiség egy darabig, miután azt használták, hiába húzzuk le a vécét.

Aki állatot tart, az hozzászokik bizonyos dolgokhoz, most a macska maga sem higiénikus, ha azt vesszük, hogy végignyalja a teste minden zegét-zugát, de azért az emberek többségének van szerencsére immunrendszere.

2023. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4 cicám van, de soha nincs büdös.

Minden nap takarítom az almukat.

2023. okt. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Kinti macskatartók, nem gusztustalan, anti higiénikus, mikor az elvileg naaaagyon szeretett, családtag cicátok teteme az út szélén rohad elütve? Mikor a szomszéd kutyájának a szájából lóg és kint van a bele? Vagy mikor kertészkedés közben random macskaszarba nyúltok?


Attól, hogy nincs tököd leírni, még süt a kérdésedből, hogy lenézed a felelősségteljes állattartókat.

2023. okt. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem bűzlik, mert zárt macska WC van, sok almot öntök bele, így mélyen eltudják kaparni a cuccot, valamint naponta takarítva van. Maga az alom illatosított, teszek bele még kevés illatbogyókat is, és a helység is illatosított ahol van a WC.

A macska WC max akkor bűzlik, ha napokig nincs kiszedve belőle a sz.r… vagy kevés az alom és nem tudják elkaparni.


Amúgy meg inkább tartok egy szobamacskát mint egy kijárkálós macskát, ami behozza kintről a piszkot meg mindenfélét, ennyi erről.

nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!