Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit lehet csinálni ha a 2...

Mit lehet csinálni ha a 2 éves macskám folyton megharap?

Figyelt kérdés
Amikor nem tetszik neki valami, akkor mindig megharap, de annyira , hogy amikor elemelném a lábamat, szinte csüng rajta. Teli van a lábam már hatalmas hegekkel. Szeretem őt, de mivel elég sok fájdalmat okoz nem tudok vele mit kezdeni. Már az is eszembe jutott hogy elajándékozom, de egy sánta cicát ki fogadna örökbe? (persze rajtam kívül)
2010. okt. 23. 12:30
 1/9 anonim válasza:
0%
Akkor szerintem hagyd az utcán. De most komolyan, a legkomolyabban, én nem hagynám, hogy még jobban elcsúnyítsa a lábam, szerintem ]y is maradni fog pár heged rajta. Őszintén sajnálom. :(
2010. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
közel másfél éve fogadtam be, szerencsére nem utcáról. Csak nem értem mi ez a düh irántam...
2010. okt. 23. 12:49
 3/9 anonim válasza:

Velem is pont ugyanez történt, én egyszerűen ahova szokott harapni egy vastag szivacsot raktam amit bekentem vmivel amit utált a cicám(persze mérgező ne legyen).

megharapott, a szivacstól nem fájt az anyag amivel bekentem, attól meg elment a kedve a harapástól. ennyi.

2010. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
nekünk is volt egy alapból idióta macskánk rugd fejbe aztán elkerül
2010. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a miénk akkor csinál ilyet, mikor éhes pl, nyávog, hogy akar valamit, de csak elsétálsz mellette és utánad kap. Meg akkor szokott mikor ideges, és akkor nem szereti ha piszkálják.
2010. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy mikor harap, koppints a szájára két ujjal. És azt is próbáld meg, hogy megfogod a nyakbőrénél és kicsit megrázod, így neveli a cicamama is a kölyköt.
2010. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan nevelitek ti azokat a macskákat. Nekem az összes macskám egy tündér lett. Még az is, amelyiket idős (már ivarképtelen) korában, félvadan örököltem meg.
2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért vannak itt kemény kommentek pl "rakd ki az utcán" meg "rúgd fejbe". Hát milyen emberek vagytok ti? A saját gyereketekkel is ezt csinálnátok? Vagy "ez csak egy macska"....Undorítóak vagytok.


Amúgy nekünk is van egy ilyen cicánk, én speciel kikerülöm őt...Ennyi. Ha belédharap kiabálj rá, de a "rossz ízű szivacs" is jó ötlet:)

2010. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az alkalmazható tanácsokat :)
2010. okt. 26. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!