Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza hoztunk egy cicust a...

Haza hoztunk egy cicust a sajátunk mellé. Állandóan marják egymást. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A sajátunk már nagyon kövér, mert el eszi a másik elől a kaját, féltékenykedik és elzavarja a másikat. Szegény új cica pedig nagyon fél tőle.
2010. okt. 23. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem egymást marják. Miért nem adsz nekik külön enni?
2010. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
külön adok nekik enni, de a saját cicánk mindig hamarabb megeszi a sajátját, azután elzavarja a picit. olyan fújások és visítások vannak, h én ijedek meg tőle...
2010. okt. 23. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, így van ez másoknál is. Nekem pl. 10 macskám van és nekem is úgy kellett őket összeszoktatni. Vannak, amelyek gyorsabban esznek és kitúrják a többit. Na, őket külön helyiségben etetem. Próbáld meg te is. A másik dolog, hogy a régi cicádnak egyelőre több szeretetet adjál, míg megszokja a másik jelenlétét.
2010. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ket fiu macska mert azokat ha nem ivartalanitod akkor mindig fognak verekedni es nem dagyak egymast enni.
2010. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb megszokják egymást. Nekem is volt olyan, hogy a meglévő macska mellé szereztünk, befogadtunk másikat. Először utálták egymást, aztán már együtt játszottak.
2010. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A mi cicáink is utálták egymást az elején! Nem lehetett őket egyedül hagyni. Az elején én is többet szeretgettem emiatt a régi cicát, mert ránk is állandóan fújt az új cica szaga miatt.

Végül úgy szoktattuk őket össze,h amikor mindkettő aludt(a szoba két másik felében) mindig egymásmellé tettük őket. Így mikor elkezdtek ébredezni, nem rontottak egymásra, sőt tök gyorsan össze szoktak. A régi cica állandóan mosdatta az új cicát!

Most már mindig együtt alszanak, és nagyon szeretik egymást.

2010. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Kicsivel enyhült a helyzet, de még mindig nem puszi-pajtások... Valószínűleg hamar megszeretik egymást. :)
2010. okt. 26. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!