Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám hirtelen,...

Meghalt a macskám hirtelen, mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
15 éves cica volt. Hirtelen rosszul lett és pár perc alatt meg is halt. Orvoshoz vinni esély se volt. 1-2 hónapja eléggé lefogyott, bár nála voltak ilyen hullámok és többet is aludt a szokásosnál. Esetleg újraélesztést, szívmasszázst kellett volna alkalmaznom? Annyira ledöbbentem hirtelen, hogy eszembe se jutott sajnos. Rögtön megfogtam és feltettem az ágyra, de akkor már halottnak tűnt. A szája félig nyitva volt és a szemei is nyitva maradtak.

febr. 10. 20:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha szív eredetű volt a dolog lehetséges, hogy szív maszírozással újraindult volna? Nagyon bánt, hogy nem próbáltam meg.
febr. 10. 20:42
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg szimplán a végelgyengülés vitte el, semmit se tudtál volna tenni. 15 év egy macskánál matuzsálemi kornak számít.
febr. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Tudom, hogy idősnek számított, azért is furcsa ez, mert nagyon eleven, vidám macska volt. Az étvágya is jó volt és nem voltak semmi jelei a végelgyengülésnek. Orientált volt, minden érdekelte.
febr. 10. 20:51
 4/12 A kérdező kommentje:
A minimális fogyást leszámítva és hogy kissé többet aludt mostanában, azon kívül nem volt semmi jele, hogy beteg lett volna.
febr. 10. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás és a csökkenő aktivitás pont jel lehet erre. Nagyon sajnálom, viszont nem lett volna mit tenned. Nagyon szép kört megélt szeretetben és boldogságban, erre gondolj.
febr. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyötörjön a bűntudat. ❤ Szép kort megélt a cica, ez vígasztaljon.
febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
15 éves macska matuzsálem? Emberi években 76 éves... :D Egyébként szerintem sem tudtál volna tenni semmit, sajnálom, hogy így alakult.
febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszem, hogy bármit is tehettél volna. Azon kívül, hogy a 15 év tényleg szép kör egy cicusnak, legalább nem szenvedett sokat. Sajnálom.
febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
A fogyás mindig rossz jel, valamilyen belső szervi megbetegedésre utal. Nem valószínű, hogy szív, mert az inkább álmukban viszi el őket. Inkább a veséje mondhatta fel a szolgálatot, ami idős cicáknál elég gyakori és a fogyás jelzi előre. Nem lehet ellene tenni semmit.
febr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért lettem lepontozva? Mert nem matuzsálemi a macska? Jézusom...
febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!