Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen buta a cica?

Miért ilyen buta a cica?

Figyelt kérdés

Rendeltem neki fekhelyet, amit a webáruház nagyon dicsértek, 99%ban azt írták, imádja használni a macska.


Ehhez képest, a mienk a közelébe se megy, úgy fél tőle. Ahogy meglátta hogy letettem a szobába, megszagolta, majd elkerülte nagy ívben. Sose próbálta ki.


Lehet van rajta valami fura szag és érdemes lenne kimosni?

Vagy dörzsöljem be valamivel amin szokott feküdni, hogy a saját szagát érezze rajta?


febr. 14. 02:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

3 különböző módszer vált be három különböző cicánál:

1. Kivárás. Eleinte rá sem nézett, de kint hagytam a fekhelyet és egyszer csak elkezdte használni.

2. Ráraktam a fekhelyre azt, amin addig aludt, majd miután átvette a szagát, csak a fekhely maradt.

3. Macskamenta spray. Befújtam vele a fekhelyet és a cica azonnal elfogadta, igaz, csak átmenetileg.

febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
33%
Mi cicánk is így volt, de már szereti. Mondtam neki hogy Orbán is jóba van a kínaiakkal. Okos a mi cicánk megértette.
febr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kimostam már, de még így sem megy bele.


Ha beleteszem, egyből elmegy róla.


Egyszer sikerült bennetartanom őt fél percig, utána viszont gyorsan elsétált és kaját követelt, mint aki várta a jutalmat cserébe azért hogy ügyes volt. :D

febr. 14. 23:56
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Próbáld meg más helyre tenni, lehetőleg oda, ahol feküdni szokott. Ez sokszor megoldja a problémát
febr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltuk, direkt nem fekszik akkor oda, megy máshová.
febr. 15. 00:24
 16/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszi, hogy tiltott cucc. Tedd ki a napra, hogy kínaiszagmentesüljön, majd ölj rajta pár napot és bejáródik.
febr. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
68%
Tegnap vettem egy ágyat a cicámnak. Odaraktam, ahol feküdni szokott, beleraktam egy ruhadarabomat, a peremét befújtam macskamenta sprayvel. Simán elfogadta, azóta is benne alszik. Kellenek a trükkök, mert magától nem fogja használni.
febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!