Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elajándékoztam a cicámat és...

Elajándékoztam a cicámat és most nagyon ki vagyok készülve, mi tegyek?

Figyelt kérdés
Volt egy 5 hónapos cicám, akit elajándékoztam, mert kaptam egy 4 hónapos kutyát hozzá, aki állandóan kergette mert mind a 2 benti volt. A cica sosem volt itthon mert menekült a kutya elől. A kutya nagytestű. Szerintetek jól tettem h elajándékoztam? Ilyen cica nincs még egy a világon, oylan gyönyörű és kedves volt. Olyan helyre vitték ahol most halt a cicájuk és nincsen másik állatuk. És mindent meg fognak neki adni.
2010. okt. 24. 19:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4 hónapos kutya, és 5 hónapos macska? Még gyerek mind a kettő. Ezeket össze lehetett volna szoktatni.
2010. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Valaki allergia miatt ajándékozza el a macskáját, ha jó helyre került, ne emészd magad, én is nagy állatpárti vagyok, de a dolog már megtörtént, és biztosan tanultál belőle.
2010. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Előadhatod itt, hogy mennyire bánt a dolog, de egyértelmű, hogy a saját kényelmedet tartottad szem előtt. Még a felnőtt állatokat is össze lehet szoktatni, csak türelem kell hozzá. De a te esetedben két kölyökről volt szó, simán megoldható lett volna az össze szoktatás.

Ha gyereked lesz elpaterolod a kutyádat is?

2010. okt. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Személy szerint én a kutyát adtam volna oda valakinek. Az a cica előbb ott volt.

Remélem tényleg jó gazdája lett.

2010. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!