Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha nem engednek...

Mit tegyek ha nem engednek meg egy hörit a szüleim?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 19:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
LÁZADJ!
2010. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a 26728. ilyen kérdés. Ha a szüleid így döntöttek akkor így döntöttek, szerinted mi most mit mondjunk? Mondjam hogy vegyél egyet és vidd haza akkor is ha a szüleid nem engedik?
2010. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért akar mindenki hörcsögöt? Nekem nincs bajom vele, már 25 éves vagyok, de soha eszembe nem jutott, hogy hörcsög kéne nekem. Egy hörcsöggel mit lehet kezdeni? Bár lehet ez csak az én "hülye" kutyás agyammal elképzelhetetlen.. Anyukádék nyilván azért nem engedték meg, mert nem látták értelmét, vagy még túl fiatalnak gondolnak téged a tartásához, stb.
2010. okt. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne legyél hajlandó addig bilibe pisilni,vagy egyáltalán szobatisztának lenni mig nem kapsz egy kis hörpördögöt--peddig az olyan édi!!
2010. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el a döntésük!
2010. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen k.öcsögök vagytok, kedves hozzászólók :D

Amúgy meg azt tudom tanácsolni, hogy hajtogasd nekik, amíg csak bírod, hátha egyszer engednek :) Vagy mondd, hogy karácsonyra kérsz egy hörcsögöt, az már nincs olyan messze :)

2010. okt. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha majd lesz saját kereseted (ugyanis az állattartás bizony állandó pénzkiadás, néha nem is kevés),lesz saját lakásod, és elég okos leszel hogy megértsd hogy minden állat ugyanolyan érző élőlény mint te magad, akkor tarthatsz annyi állatot amennyit csak akarsz (illetve az épp érvénybelévő körzeti jogszabályok engedik)


Egyébként a hörcsögtartás nagy baromság, szomorú hogy mennyi hülyegyerek zárja kicsi ketrecekbe vagy terráriumba szerencsétlen állatot, aki a bezártságból adódó stressz miatt aztán öncsonkításba kezd, vagy agresszív lesz a viselkedése, kényszeres szokásokat vesz fel. Borzasztó élet az ilyen....Hogy tényleg boldog lehessen az a kis állat, elég nagy teret kell biztosítani számára ( a lehető legnagyobb méretű ketrec), társaságot, megfelelő élelmet, vizet, és nem utolsó sorban SZAKTUDÁST!

Egyelőre tegyél le róla, addig is tanulj róluk, tudj meg mindent amit csak lehet, hogy ha eljön az idő, felelősségteljes és jó gazdi lehess, akinek tényleg boldogok az állatai.

2010. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem azért kérdeztem hogy lefikázatok f.aszok
2010. okt. 26. 18:31
 9/11 Cheyene válasza:
tarts macskát...ez a topik ugyis arrol szólna.....
2010. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

nem azért kérdeztem hogy lefikázatok f.aszok

A komment megírásának időpontja: 10-26 18:31 ---Te kis tetü-hogy jössz ahhoz hogy lefaszozz itt akárkit!!Odamegyek és leszopom a taknyot arról a szutykos orrodról!!Azt sem tudhatod hogy nem-e az apád valamelyikünk-kis Kotonszökevény!!

2010. nov. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!