Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megörököltem egy nyaralót,...

Megörököltem egy nyaralót, ahol van egy kijárós cica, de én a benti macskatartás híve vagyok, hogy kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
A cicát be lehetne hozni a városi lakásba, de jelenleg vesebeteg 10 éves cica mellé tudnám csak tenni egy 35 negyzetméteres lakásba, amit nem szeretnék reszkírozni. A másik opció az örökbeadás lenne, vagy az, hogy bebiztosítom neki a jelenlegi állapotot. Nem szeretném odaadni senkinek, mert egy nagyon jó cicáról beszélünk. A placcról annyit kell tudni, hogya környék szerencsére mentes az ostoba falusiaktól, az autóforgalom minimális, a cicát 2 naponta etetik, amikor nem vagyunk ott (de a szabadidőnk nagyrészét ott töltjük, tehát vannak hetek, amikor minden nap van kint valaki, sokszor kint is alszunk), és alapvetően nagyon nyugis környéknek tekinthető. Kutyák vannak, de legtöbbször pórázon, a cica pedig nagyrészt a telken dekkol. Kifutóba nem szeretném zárni. Arra gondoltam, hogy esetleg az egész telket lehetne körbevenni valami macskabiztos kerítéssel.Nem nagy a kert, de nem is kicsi, 600 negyzetmeternyi teruletről van szó. Kivitelezhető ez?

#kijárós macska
ápr. 4. 23:03
1 2
 11/19 kürtőskalácska ***** válasza:
48%

7-es

Akkor te miért mész ki az utcára csak egyszer kell egy autó.

ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is van nyaralóm, sajnos többször dobtak itt ki nyáron cicákat, akik itt élnek. A sajátjaimat innen vittem haza, de az összeset nem hozhatom el. Most is van kettő, akik hasonló módon vannak ellátva, mint a tiétek. Az egyiket két alkalommal kellett bent tartani, ivartalanításkor, meg egy kisebb baleset után. Egy-két napig elvolt, de aztán már nem bírta, ment neki ajtónak, ablaknak. Az az állapot, amit leírtál, szerintem fenntartható.
ápr. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős lehet a cica? Ha max 2-3 éves, akkor még lehet esély beszoktatni, de egy idősebbnél már kb esélytelen. Én is maximálisan a benti tartást támogatom, de az én macskáim sosem kóborolhattak kint, tehát nem is kellett őket beszoktatni. Ez tényleg nagyon nehéz egy évek óta kintléthez szokottnak, de persze egy próbát megér.
ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kürtőskalácska ***** válasza:
55%
Az a jó ebben az oldalban hogy akik értelmes válaszokat adnak azok vannak lepontozva:)
ápr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
Az nem értelmes válasz, hogy a többi válaszolóval kötözködsz ahelyett, hogy a kérdezőnek segítenél.
ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 kürtőskalácska ***** válasza:
Nem kötöszködöm én is adtam választ
ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól mert te értelmesnek gondolsz bizonyos válaszokat a saját értékrended szerint, még nem biztos hogy azok is, a többség számára.
ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 kürtőskalácska ***** válasza:
Ez ugyan úgy elmondható az ő válaszaikról.
ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 kürtőskalácska ***** válasza:
Akkor minek válaszoln?
ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!