Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehet a macska aloe verat?...

Ehet a macska aloe verat? Elmeleti a kerdes, de nagyon nezi es erdekel artana e neki ha megragcsalna

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ártani nem ártana neki, gondolj bele, emberi fogyasztásra is alkalmas. A Kroton mérgező, de ahhoz hozzá sem nyúl, hidd el -tudják ezek, így vannak kódolva.
2010. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én cicám evett aloe verat, mert beszökött abba a szobába, ahol azt tartjuk. De csak akkor vettem észre, hogy megrágta, amikor felöklendezte. Miután túl volt rajta, folytatta a rohangálást... Nem lett baja tőle.

2010. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem sem lesz semmi baja.Egy időben az enyém anyum vízipálmáját ette, de vt hogy tövig lerágta, és amikor felraktuk a szekrény tetejére oda is utána ment (ne kérdezd hogyan).Semmi baja nem lett tőle, még mindig ugyanolyan virgonc, mint előtte volt,tudják, hogy mit szabad megenni, és mit nem.
2010. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha növényre vágynak nem tudnak disztingválni, megrágnak bármit, azt is, ami mérgezően hat rájuk. Ugyanakkor legtöbbször csak hánynak egyet. Az aloe-ról úgy tudom (macskákkal foglalkozó könyvekből), hogy a macskák számára méreg, de valószínű, hogy max. csak egy kisebb hányás várható utána.
2010. nov. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyém a páfrányt legeli le... nagyon féltem :S
2010. nov. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja tőle,miénk is megrágta,és azt a növényt rágják csak ami nem mérgező,érzik...
2010. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!