Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek még ezek után?

Mit tegyek még ezek után?

Figyelt kérdés
A macskám tegnap beleesett egy trágyatárolóba. Szerencsétlen állat nyakig ürülékes volt amikor hazajött. Itthon aztán fogtam, bevittem a fürdőszobába és lemostam (sampont is kentem rá). Végül miután megszáradt, tisztának tűnt az állat, de még mindig büdös a szerencsétlen macska. Nem lehet beengedni, mert amihez hozzádörgölőzik, az is trágyaszagú lesz. Valami ötlet? Mit tegyek a macska szagtalanítása érdekében?
2010. nov. 7. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fürdesd meg még egyszer!


Használj cicasampont!

Fogj egy szivacsot és jó alaposan dörzsöld meg vele (de ne súrolós szivacs legyen)

Ha kell kétszer is mosd át samponnal, utána bugyoláld be egy tiszta törölközőbe!

2010. nov. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha megfürdetted és utána is büdös, fújd be illatosítóval :D

1x én is ezt csináltam a kutyámmal

2010. nov. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig mosd, amig el nem megy a szag :) Csaknem marad úgy szegényke :)
2010. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem embereknek való samponnal nem szabadott volna megfürdetni, de ha semmi baja tőle, akkor oké. De spray-jel ne fújd le, mert elpusztulhat az alkoholtartalmú szertől (mindegyikben van), amúgy az illatanyagokat se bírják. Szegény cicc.
2010. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, végülis mára megszűnt a probléma, a macska jól van :)
2010. nov. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!