Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne a szobamacskáka...

Hogyan lehetne a szobamacskákat megtanítani, h ne ugorjanak ki az ablakon?

Figyelt kérdés
Néha kiengedtük őket, de mostmár az egyik mindig leugrál a magasföldszinti ablakról, persze visszajönni nem akar, és mi meg nem akarjuk, h egy kocsi üsse el az utcán.
2010. nov. 13. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szunyogháló?:)Akkor max kiülne az ablakba nézelődni,de nem tudna kiugrani.Nem tudom hogy egy macsát le lehete e szoktatni ilyenről.
2010. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos leszoktatni nem lehet őket:S

Látnak egy madarat vagy bármi érdekeseket viszi őkt az ösztön előbb utóbb.Szunyógháló lehet a megoldás ahogy az előző írta :)

2010. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A macska domesztikált vadállat, alapvetően nem szobába való. Ja, és savállóacél szúnyoghálót szerezz be, az én macskáim a sima műanyagot szétcincálták, kéthetente cseréltem. Pedig kijáratosak a kertbe, csak ők így kéredzkedtek ki és be, hogy csimpaszkodtak rajta.
2010. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat, de a szúnyoghálón kívül vmi más megoldásnak jobban örülnénk.
2010. nov. 13. 17:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
más megoldás: macskaháló, más nincs
2010. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rostaháló.
2010. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csibeháló.
2010. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ronda
2010. nov. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!