Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék a macskáimmal?

Mit tehetnék a macskáimmal?

Figyelt kérdés

Van 3 cicám. Amióta kollégista lettem, elviselhetetlenek. Egyfolytában az ágyamra (meg egyéb bútorokra, de általában az ágyamra) pisilnek, kakilnak, mindig arra jövök haza, hogy takaríthatom az ágyamat... Már lassan dobhatom ki.


Mindent kipróbáltam már. Az almok naponta ki vannak cserélve, ha van benne "alkotás", akkor az napközben is ki van szedve. Próbáltam letakarni az ágyamat, macskariasztóval befújni, citromos spray-vel befújni, belenyomtam az orrukat, mindent... Nem tudom mit tehetnék, valakinek ötlete?


Nem akarok megválni tőlük, mert nagyon szeretem őket, és ők is engem. Ha hazajövök, futnak elém, szeretgetnek, az egyik enni se hajlandó szinte, ha nem vagyok itthon, mindenhova követnek mindig, szóval nem hiszem, hogy azért csinálnák, mert utálnak.


Mit tehetnék?


2010. nov. 27. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Bosszúból csinálják... Van ez így...
2010. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már... de akkor is baromi idegesítő. :S
2010. nov. 27. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Feliway parologtato? Azert csinaljak, mert kevesebbet vagy othon, es mikor hazaersz, akkor is idegen szagod van - es mindent elkovetnek, hogy "regi macskaszagod legyen".
2010. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, kipróbálom. Köszi. :)
2010. nov. 27. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!