Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondja ezt mindig...

Miért mondja ezt mindig öreganyám a macskára?

Figyelt kérdés
Van egy ismeretlen múltú, vörös cirmos macskánk, aminek, hogy is mondjam, nevelési gondjai vannak, lop, felugrik az asztalra, nem esz a macskaétel, emberi ételt akar enni. Öreganyám minden alkalommal, ha látja, azt mondja, hogy öregasszonyé volt. Miért?
2010. nov. 30. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a tippem,hogy arra gondol, el van kényeztetve...
2010. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen cicusok,de ha így került oda,nem tudod kinevelni belőle.Örülj neki h megeszik mindent,és ne engedd a konyhába.
2010. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem eszik meg mindent. Vagyis, mondjuk beleeszik a kint felejtett kenyérbe, de a macskakaja nem kell neki.
2010. nov. 30. 09:47
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg a nagyid? Nem lenne egyszerűbb? :D
2010. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem, és csak annyit mond, hogy biztos, hogy öregasszonyé volt.
2010. nov. 30. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy azért mondja, mert nem kidobott cica, hanem meghalhatott a gazdája, egy idős nénié lehetett, mert jól néz ki a macska és el van kényeztetve.
2010. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Tényleg el van kényeztetve.
2010. nov. 30. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!