Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskasimogatás után mindig...

Macskasimogatás után mindig megmossátok a kezeteket?

Figyelt kérdés

Ha benti a macska.


(Én mindig megmosom)


2010. dec. 1. 13:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

A macskanyál a néphagyomány szerint kiváló fertőtlenítő.


És hajlok arra, hogy ebben lehet is valami igazság. Eddig ugyanis 4-szer volt a macskánknak bőrproblémája, és mind a 4x olyan helyen, ahol nem tudja magát rendesen nyalogatni, és ahol nem is simogatjuk (két fül belső felülete, az álla alatt a nyakán, a hátsó lába hátsó felületén).

Ráadásul a fiam most lépett a kamaszkor küszöbére, és az első mitesszere gyanúsan gyorsan elmúlt, egy-két "macskanyál kezelés" után. (A macsek reggeli induláskor, búcsúzásként alaposan "rendbeteszi" az arcát).

2010. dec. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én sem mosok kezet,csak almozás után,mert hát az mégiscsak a WC-je :) De amúgy a fejem mellett szundít ...
2010. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Nem, csak, ha esetleg kajához nyúlnék utána. Egyébként velünk alszanak.
2010. dec. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Én még meg is szoktam puszilni a macskámat.Jééézusom ,lehet hogy haláls beteg vagyok :D
2010. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!