Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerinetek jó ötlet a macskat...

Szerinetek jó ötlet a macskat pórázon hámmal avgy nyakörvvel sétáltatni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 14:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! A hám igenis nagyon jó ötlet pár nap alatt meg tudod vele szoktatni. Először bent a lakásban add rá egy kis időre aztán mindig tovább hagyd rajta, először laposkúszásban fog közlekedni,de könnyen hozzászokik!

Nekem négy cicám van és csak hámmal járunk sétálni!!!

2009. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

attól függ. Valamelyik cicát rálehet szoktatni. De nem mindegyiket. az én cicáim bediliznek a hám látványától is.

Ha veszel, akkor inkább hámot vegyél, mert a nyakörvtől megfulladhat.

2009. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gringabringa ***** válasza:
Az önmagukat úgynevezett állatbarátnak tartó maradi emberek kedvéért: az állatnak nem a HOL számít hanem a HOGYAN! Illetőleg KIVEL! A begyepesedett emberek gondolják, hogy halálos bűn lakásban tartani állatot. Egy állaton látszik ha nem jól érzi magát ill.ha igen! Te sem rohangálsz egész nap az utcán-mikor dolgod van elmész, mikor nincs dolgod otthon vagy! Ennyi! Ellenben pl.sok falusinál tapasztaltam, hogy úgy gondolják, a kertben tartott kutyát NEM KELL sétáltani, hisz úgyis egész nap futkos. Kérdezem tőlük: te örülnél ha egész nap be lennél zárva a lakásodba? Na? Van benne WC is, ugyan minek akarnál kimenni? A közös séta ÖRÖM a kutyának, nem csak vécézés! Jó lenne ha állítólagos állatvédő hajlamaikat máshol élnék ki-vagy vegyenek nekem egy kertes házat!
2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!