Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szfinx cicáról vélemények?

Szfinx cicáról vélemények?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy milyen a személyisége stb...olvastam utána, de mégis személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi! Köszönöm!
2010. dec. 14. 15:26
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

hát szerintem nem olyan "aranyos"

de ha tetszik vedd meg:D

2010. dec. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Emberközpontú, ha te vagy a kiszemelt, mindenhova követni fog és úgy érzi jól magát, ha egy légtérben lehettek. Ezt értsd szó szerint, ha elmész mosdóba leül az ajtó elé és megvárja, amíg kijössz onnan. :)

Nagyon okos, mindazonáltal pofátlan is. Amint elfordulsz rögtön tilosban jár... Következetesen kell nevelni! Ha vmit tiltani akarsz, azt egyszer sem szabad elnézni, mert onnantól kezdve ő azt megengedettnek érzi.

Nagyon beszédes, minden érzését kötelezőnek tartja "elmondani". Hidd el pár hónap múlva tudni fogod egyetlen nyaffantásából, hogy mit szeretne vagy mit nem. :)

Biztos nem bánod meg, ha szfinx macskát választasz!

2011. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Jó a válasza:
0%

Szia! Nekem is vannak szfinx cicáim, Ausztráliából lett hozva, nagyon aranyosak..

Nem kell velük sokat foglalkozni, persze alom, víz, és kaja legyen neki XD nagyon játékosak tudnak lenni, bár könnyen megsértődik, pl. ha bekakil valahova, én meg rákiabálok, vagy belenyomom az orrát a kikiba (ezt nem szeretem de muszáj hogy megtanulja mit nem szabad), akkor van hogy 3 napig elkerül engem! Általában benti macska, kicsit félénk, nagyon szeret a magas dolgokon fetrengeni, mit a legtöbb macska. Szóval nincs egy nagy különbség a házi macska és a szfinx cica között

2011. aug. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Jó a válasza:
Jajj!! Ne haragudj!! Nem Ausztráliát akartam írni, hanem ausztriát :D Amúgy Szentgotthárdban lakunk, ezért közel van Ausztria
2011. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!