Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van valami előzménye annak,...

Van valami előzménye annak, ha egy lánycica tüzelni fog?

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A jobbak céloznak is előtte :-)
2009. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskáim egyik pillanatról a másikra kezdtek tüzelni. Odajöttek hozzám simogattam semmi. Másik pillanatra már eldobta magát a földön, dörgölőzött a szőnyeghez, és már tüzelt is.
2009. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A mi cicánk mióta nálunk van (5 hetes kora óta) dörgölőzik és hanyatt dobja magát :))) Most már 10 hónapos, itt lenne az ideje, de semmi... Azon kívül, hogy kicsit nyugtalan, többet van kint - de ez lehet betudható a jobb időnek is.
2009. jan. 25. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Az figyelemre méltó,hogy 10 hónaposan még nem mutat érdeklődést a "férfi társadalom" iránt.

Az én cicám 5 és fél hónapos volt,mikor először "tüzelt".A tünetei abban nyilvánultak meg,hogy éjjelente "nyargalászott" a szobában fel s alá,pedig velünk szokott aludni máskor,majd jött két "depressziós" nap,mikor nem evett semmit,és mindenért nyávogott,aztán beköszöntött 2 "jól célzott" simogatásra az egy hetes gyötrelem...Tényleg elég hozzá két simi a cicus hátára,és már dobja is félre a farkát,rogyasztja a lábát,és kürrög kegyetlenül.

Nálunk ennyi volt.Én azért odafigyelnék a drágára a helyedben,mert már hallottam olyanról,hogy kinti cicus bebagzott,és a fiúcicus rögtön meg is találta,és gyarapodott a catfamily a tüzelés legkisebb jele nélkül.A gazdi már csak a cicamama has mozgását látta meg,de akkor már késő volt...

2009. jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Köszönöm! :) De mi arra várunk, hogy kölykök legyenek. Az ősszel 2 kiscicával is próbálkoztunk, játszópajtásként, de nem fogadta el egyiket sem. (Pedig kicsi korában ketten voltak.) Saját kölykét majd talán. Amúgy azzal a kölyökkel együtt, akit megtartanánk már 3 leendő kismacskának tudok gazdit. Elég szép és különleges macska a házimacska kategóriában. Utána természetesen ivartalanítjuk.
2009. jan. 26. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. Az én cicám ilyenkor kiterül a földön, dörgölőzik a szőnyeghez, bújós lesz, ott alszik mellettem (de csakis a tüzelés alatt és előtt), kezesbárány lesz (egyébként meg nagyon antiszociális).
2009. jan. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az én macsekom előtte egy nappal már gyanúsan kedves (egyébként egy undok dög, de legalábbis nem egy hízelgőgép), de még nem fetreng, aztán másnap ránézel, és rögtön elkezd tipródni.
2009. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én cicám 10hónapos és eddig semmi jelét nem mutatta a tüzelésnek e hónap 25.-én aztán bepótolta amit eddig elmulasztott. Az nem törvényszerű hogy már 6hónaposan tüzelnie kell de álltalában egy éves koruk előtt el kezdenek tüzelni. Először is a két hátsó lábával toporgott féredobta a farkát és közben emelgette a fenekét.Utána meg borzalmasan nyarvogott.(gyereksíráshoz hasonló)
2009. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!