Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet még bújós a cicám?

Lehet még bújós a cicám?

Figyelt kérdés
Van egy cicám olyan 8-9 hónapos kan cica. Fél éves korában ivartalanítva lett. Eddig nem nagyon bújós cica néha bújik csak, simogatást is kevés ideig tűri. Nem nagyon hallottam még dorombolni, és az ölemből is kiugrik. Változhat ez még? Eddig annak tudtam be hogy még játékos majd kinövi, de még mindig nem szereti ha felveszem, nem marad meg az ölemben és nem dorombol, nem bújik. Változhat ez idővel, vagy mostmár mindig ilyen lesz?
2011. jan. 4. 17:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ha nagyon éhes jártam már úgy hogy vittem neki ki zacskóban a kaját és ahogy sétáltam felugrott a kezembe tartott zacskóra és kikarmolta.. ebben benne volt az egyik ujjam is, lett rajta egy jó nagy karmolási mély csík. Harcos cica, még nagyon játékos, a pótanyukáját mindig letámadja, és csak azt hallom, hogy az anyacica nyávog mint akit nyúznak, szóval lehet hogy nem a legfinomabb cica, de lehet hogy csak játékos még, hisz még nincs egy éves sem.
2011. jan. 5. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!