Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy bújós, félperzsa...

Van egy bújós, félperzsa szobamacskánk. A feleségem várandós lett, ennek örülünk is. DE:Lehet-e káros a macska jelenléte (szőr, karmolás) a terhesség során és/vagy a picire? Célszerű elajándékozni a macsekot? A témában változó álláspontokat találtam.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Pont erre kerestem rá én is a héten,és ha nagyon nagyon óvatosak akartok lenni,akkor a kismama ne takarítsa az almot, vagy vegyen fel gumikesztyűt!
2011. jan. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
9%

most hiába pontoztatok le a válaszom miatt, nagyon nem érdekel.

Akkor is tartom a véleményem!

írja valaki, hogy rá fog jönni a baba, hogy nem finom a macskaszőr... te jóóó ég! Hát akkor neveld így a gyereket...

Csak hogy a macskaszőr nem egy kis műanyag darab pl. amit simán és könnyedén kiköp a gyerek, a macskaszőr bele ragad a szájába és szépen nyeli le!

2011. jan. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a macskaszőrös :) anyuka. Szerintem ez egy olyan téma, amiben mindig két tábor lesz: az ellenzők és a támogatók, és megingathatatlan mindkét fél.

Ugyanaz a sztori, mint hogy felvegyem-e a gyereket ha sír, vagy sem.

2011. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A mi cicánk évekig még a szobába sem ment be, amikor itt volt az unokánk. Egyébként is ha végiggondolja, aki félti, hogy ráfekszik a gyerek arcára: ha mégis megtörténne, ahogy a gyerek mozdul, már ugrik is el.

A toxoplazmózis vizsgálatot megcsinálják, de pl. a lányomnál nem mutatták ki, pedig mindig volt macska körülötte.

2011. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

08:29!


Nincs gond végülis a válaszoddal és a véleményeddel...de akkor ne is tarts macskát, vagy bármilyen állatot egyáltalán, míg nem szülsz! Érthető, ha valaki nem akar állatot a házban amíg kisbabája van, DE akkor gondolkodjon előre, és ne dobja el hirtelen magától azt az állatot, akivel évekig együtt élt, csakmert terhes lett!

2011. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

8:29 vagyok


igazatok van nincs értelme vitázni:)

én sem tudlak titeket meggyőzni, és ti sem engem, én elfogadom a ti álláspontotokat is, és abban is egyet értek, hogy csúnya dolog "eldobni" az állatot mikor jön a baba!

meg írtam is egyik előző válaszomban, hogy tudom sok gyerek fel nőtt állat mellett egy légtérben. De nekem addig biztos nem lesz bent állatom, ameddig nem lesz babám.:)

2011. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"A fancba, hulye szorproblema! Akkor most dobhatom ki a nyercbundamat, me ez a hulye pasi gyereket akar. Remelem a gyemant nem mergezo."

*ironia*

De most komolyan. Ha eddig nem haltak ki az emberek a szortol, akkor majd most fognak? (btw, hajszalat is ehet. az sem tul tiszta.)

2011. jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én is nagy macska párti vagyok, de szerintem picibaba mellé nem való, mert allergizálhat a szőre.

Izlések és pofonok, hogy ki mennyire ragszkodik a higiéniához és mennyire kosz párti az immunredszer erősítése végett.

A minap láttam egy anyukát a parkban aki avarral temette be, szórta be a földön fekvő kacarászó gyerkőcét. Nekem egyből az ugrott be, hogy nem tenném, mert mennyi madár és kutyaürülék lehet az avar között... De valószínű a gyerkőcnek semmi baja nem lett.

Mikor totyogós voltam anyukám csak úgy hívott, hogy a "kis csikkszedő" lévén, hogy a park összes cigarettacsikkjét felszedtem, ő pedig alig győzte kihámozni a mancsomból - mégse lettem beteg.

2011. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én meg pont hogy azt hallottam, hogy ha macskával él együtt a kisgyerek, akkor kevesebb lesz az esély rá, hogy allergiás legyen rá.
2011. jan. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!