Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen kajcit adjak a cicusnak...

Milyen kajcit adjak a cicusnak, ami nem egy whiskas-ergo szar- minőségű, de nem is gyilkol le anyagilag?

Figyelt kérdés

eddig kitekatot kapott,de a nedves tápot le szeretném cserélni valami minőségire. ritkábban kap hillst,azt imádja,de én nem tudom megfizetni minden napra a 300ftos menüt néha még magamnak sem. egy év körüli lány cicus,2 hete lett ivartalanítva.

otthon elkészíthető is érdekel


2011. jan. 27. 14:51
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Na és a TE kis agyacskádig eljutott nyuszika?
2011. febr. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:

Picilány? Ezt miből szűrted le? :DD

Édespofa vagy ;)

Na menj aludni holnap iskola.

Én is csókollak kisfiam! ;)

2011. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim válasza:

22.35

egyedül szedted össze ezt a sok hülyeséget? júúj de buta vagy istenem xDDDD de tényleg húzzá aludni a g*cibe xddDDDD

2011. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:

Iskola neked van (illetve kéne hogy legyen), főleg az irodalom és a nyelvtanórát ajánlom figyelmedbe, rádfér. A korodat a beszédstílusodból és az értelmi képességeidből tippeltem.

De tényleg megyek, nem sok értelme van csökkent felfogóképességű embereknek magyarázni a nyilvánvalót. Örülök hogy jót nevettél, mi rajtad főleg:) Hiába, néha kellenek az ilyenek mint te, hogy legyen min szórakozni az éretelmesebbjének:)

Jóccakát.

2011. febr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:

22:48


Jé te ki vagy, és mit akarsz, és kihez beszélsz, és mi a hülyeség?:)

2011. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Köszönjük a jó tanácsokat. Már csak egy dolog érdekelne. Ha a szövegértésemmel van a baj, miért kéne irodalom óra? O.o Nem elég a nyelvtan? :)
2011. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
nem számítottam ilyen parázs vitára...
2011. febr. 13. 22:58
 38/50 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mennyit tudnál naponta költeni a cicára? Mondjuk az alutasakosra? És mennyit havonta a szárazra?

2011. febr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
eddig összességében úgy 3000ftot költöttem,fűggően attól,hogy konzervet vagy alusat kapott,ebben benne van a száraz is. egyébként pár napja adok neki cat chow-t és a cica imádja,úgyhogy szárazból átállunk arra(nálunk kimérősnél 970 kiloja,2x annyi mint az eddigi whiskas és belefér még).hasonló árkategóriában tudok rá áldozni.
2011. febr. 14. 05:53
 40/50 anonim ***** válasza:

Csigavér gyerekek! :) Szerintem szükség van mindenki tapasztalatára, véleményére, legyen az bármilyen szubjektív is.


Azt nem tartom helyesnek, ha valaki az internetes olvasmányai alapján kijelenti, hogy a nem prémium táppal etetés az holtbiztosan egyenlő a húgykövességgel. Biztosan nagyon sokat számít az etetés, de azért szerintem ennél több összetevője van a dolognak.


Ami a prémium táppal etetést illeti, abszolút tapasztalatból tudom állítani, hogy egy hónapra elosztva takarékosabb, mint a silányabb minőségű táppal etetés. Én ráadásul nagy kiszerelésben (10kg vagy több) vásárolom (Royal Canin és Acana), így még kedvezőbben jön ki az 1kg ára - ami pedig nagyon sokáig elég.

És még mielőtt bárki sznobsággal vádolna: pár évvel ezelőtt, még csóró egyetemistaként sokszor arra is kevés volt a zseton, hogy magamnak tisztességes ellátást biztosítsak. De nem is volt semmilyen háziállatom - száraz kenyérhéjon mégsem akartam macskát tartani. Csak mikor már egyenesbe jöttünk akkor jöhettek az első állatok - halak, madarak, macskák.

2011. febr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!