Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kezdő macskatartó vagyok,...

Kezdő macskatartó vagyok, tanácsot kérnék? Bővebben lenn

Figyelt kérdés

Örökbe fogadtunk egy másfél éves Maine coon cicát.

Arra lennék kíváncsi, hogy előzhetném meg, hogy ne a kanapét használja WC gyanánt?

Milyen fésű ajánlott neki?

Hányszor kell eteni? Állatorvos kettőt mondott, akitől kaptuk viszont egyszer etette...


Még csak most tanulunk macskául, minden ötletnek örülünk!

Köszi!


2011. febr. 15. 09:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg nem szeretik az állott kaját, ezért mindig csak kisebb adagokat adunk száraztápból is. Tápból nem kell kidobni mindig az adott adagot, ha nem ette meg, elég ha kicsit felkeveri az ember, akkor azt hiszi új. Persze nem több napos tápra gondolok, csak mondjuk a napi adagra. Nálunk sokat mozognak, csavarognak a kertben, és étkezések között többször is jönnek és ropogtatnak kicsit. Nem sokat, de így jól érzik magukat.
2011. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

08:00


Végre valaki aki szintén ezzel a problémával küzd:) Az én egyik cicámnak is megy a hasa az összes konzervtől és alutasakostól, írtam is hogy Acanával kevert főtt csirkehúst szokott kapni. A szalámi tényleg jó? Nem gondoltam volna, de tuti kipróbálom, köszi az ötletet:)


Nekünk ha egy valag szárazat öntök eléjük, ami 3 napig elég, akkor 3 napig eszik, ebből a szempontból nem finnyásak (meg másból sem szerencsére, a konzervkaja-érzékenységet leszámítva, de az is csak az egyik cicónál van). A száraztáp nem romlandó (nem összekeverendő a félszáraz táppal, ami valóban állagban megváltozik ha sokáig van előlhagyva).

2011. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekünk bevált, és megmondom az őszintét nem is valami nagy márkás macska szalámit szoktam venni, hanem a coop-os halasat és szereti meg a széklete is megfelelő tőle.
2011. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!