Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szokták a macskák és a...

Miért szokták a macskák és a kutyák megenni a saját hányásukat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi vagyok, egyszer az én kutyám is megette a szemem láttára. Hagy ne mondjam, hogy alig értem el a wc-t, pedig nem vagyok finnyás meg undorgós, de ez....:S:S


22L

2011. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na erre énis kiváncsi lennék
2011. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán mert azt is tápláléknak tekintik.Bár ez csak egy feltételezés.Amúgy én ilyet még csak kutyától láttam,macskától nem,pedig volt már jó pár.
2011. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az ösztön miatt.Hogy más állatok ne találják meg őket(pl vadállatok) ez gondolom még régebbről való ösztön,minthogy háziállatokká váltak.Mint,ahogy a macska elkaparja a ka..t.

De,hogy a kutya miért nem,na arról fogalmam sincs.De nekem ez tűnik a leghasználhatóbb magyarázatnak(valahol olvastam,nem tudom,hol)

2011. márc. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A macskáim soha nem eszik meg a hányásukat ismétlem soha.A kutyák nem tudom,miért.A macska étkezés utáni mosakodása ösztönszerü és azt csinálja azért,hogy ne találják meg más állatok.Üdv - Egy nem macska szakértő
2011. márc. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én kutyám egyszer a saját szarát ette meg..:S
2011. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Pfujjj X((
2011. márc. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!