Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondják az ilyen emberek...

Miért mondják az ilyen emberek, hogy szeretik a macskájukat?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy sokan mondják "Nagyon szeretem a macskámat, ő a mindenem" de közben kint tartják a hidegben, nem ivartalanítják, főleg nem a nőstényeket. Minek az ilyen embereknek állat? Kiteszik a párzásnak, a szülésnek. Ezek az emberek nem tenyésztik a macskákat, hanem hobbinak tartják. Miért nem lehet ivartalanítani? Miért vannak ilyen gyökér emberek? És a sok idióta, miért ide írja ki a hülye kérdéseit, hogy "Úristen, most mit csináljak vele vemhes?!" De persze az állatorvosra nem telik. Másra igen? A cigire telik? Meg a többire? Oké, nincs pénz. De nem hiszem el, hogy nincs olyan dolog, amiről ne lehetne lemondani az ivartalanításért. Pláne, ha az illető szereti a macskáját.
2011. márc. 11. 21:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Közben írtak, a 72százalékos voltam.
2011. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
73%
Külföldön sok helyen kötelező az ivartalanítás, de ez az ország ehhez túl hülye, mint sok más dologhoz is.
2011. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

Kedves anyázó válaszoló, ha anyucidnak is olyan örömben lett volna része a koituszai alkalmával, mint a nőstény macskának, akkor te nem születtél volna meg. Nem kell párhuzamot vonni a háziállatok és az ember között. Az ember tudatos, az állat ösztönlény.

Kérdező,

Nagy igazságot mondtál.

Aki bármilyen állat gazdája lesz, annak gondoskodni kell arról, hogy annak jó élete legyen.

Sok butaság van a köztudatban az ivartalanításról.

Nekem kinti-benti macskám van,ivartalanított nőstény, rendszeresen féregirtózott,oltott.Nem lusta, nem jár az asztalon, széken sem, de még a sámlin sem.Kint mutatja be a magaslati kunsztokat.Nem csavarog el, nem vernyauzik, mint az ivaros fajtársai, mégis jómunkás macska.

már csak azért is, mert egereket fogdos.

2011. márc. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítással egyet értek, de nem fogom bent tartani sem a macskáimat sem a kutyámat. Meg is bolondulnának. Van nekik jó meleg vackuk, ahová nem ér el hideg, és mikor felkel a Nap, imádnak együtt játszani meg futkározni.
2011. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az jön le az ivartalanitási pártiakrol,amikor a roka és a farkas mindenképpen megveri a nyuszit,ha van rajta sapka,ha nincs.És kb annyi eszük is van.Kombinálnak,hogy azért van sok feleslegesen megszületett kis cica,miközbe vágóhidra viszik "állitólag szeretett macskájukat".Megsugom nem azért van sok cica,mert nincs ivartalanitva,hanem azért,mert ez a természet rendje,csakhogy ebbe az Ember állandoan beleszól,hogy önmagának jó legyen.Én az ilyen embereket ivartalanitanám!
2011. márc. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég ivartalaníttam két fiú macskámat is, észre se vették, hogy valami hiányzik nekik onnan. Ugyanolyan aktívak, semmi változás, csak annyi, hogy nem ugrálnak folyton egymásra, nincs a kényszerük, hogy nekik mindenáron párosodni kell. Utolsó nem tudok mást mondani, mint, hogy egy barom vagy! Nem tudok szebben fogalmazni, és nem is fogok itt most érveket felsorolni, AKI HÜLYE AZ IS MARAD!
2011. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
0%
Ja! Te az elveidröl beszélsz én meg a természetről.Én buta vagyok te meg hentes.Mégegyszer leirom nagy betüvel:Természet!!! Az emberen kivül tudsz valakit,vagy valamit,ami kiveszi mások szerveit?Ne butázzál már itt,mert tele a ....az ilyen egoista demagog,betanult szövegeket skandálo,önzö emberekkel,akik eldöntik,hogy egy állat,hogy érez,ha kiveszik valamelyik természetes test részüket.Tudom,mondta a macskád,hogy neki most igy jo.Gratula!!!
2011. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Hát igen én sem szeretem az ilyen embereket, akik azt mutatják, hogy szeretik oda mennek jajj de cuki. Utána meg megunják és szarnak rá. :/
2011. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

47%

"akik eldöntik,hogy egy állat,hogy érez,ha kiveszik valamelyik természetes test részüket"


A kérdés nem erre vonatkozott. Minden élőlény érez. Tud örülni, tud rosszkedvű lenni. Szerethet valakit, és utálhat. Tudja, kiben bízhat. Ezt mind tudja minden állat.

Én sem értek egyet azzal, ha valaki egy túl sterilizált környezetben tartja a macskáját. De az oltás, az ivartalanítás, a normális kaja NEM luxus. NEM kell mindent a természetre bízni. Aki a macskát hobbiként tartja (ergó, a saját szórakoztatására) az igenis KÖTELES ezeket megadni neki. A természet meg vonatkozzon a kóbor macskákra, akinek nincs gazdájuk.

2011. márc. 12. 17:53
 20/48 anonim ***** válasza:
Nem vágóhídra megy a macska, nem ölik meg, tudod??? Kevered a fogalmakat. A macska egy háziasított állat, ez alapján kell tartani, nem a természetre bízni a dolgokat. Amelyik állat a természetre van bízva, tudod azokat időnként kilövik a vadászok, hogy ne szaporodjanak túl, a macska viszont háziállat, azt nem lehet kilőni, hanem megelőzni a túl nagy szaporulatot. Az ember is szed fogamzásgátlót stb, a macska is szedhet akár azt is, de az ivartalanítás a legjobb módszer, és egyáltalán nem viseli meg a macskát, csak jóval tovább él. Az ember is szüljön egyfolytában, mert a természet dönti el hány ember születik? Kicsit le vagy maradva.
2011. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!