Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondják az ilyen emberek...

Miért mondják az ilyen emberek, hogy szeretik a macskájukat?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy sokan mondják "Nagyon szeretem a macskámat, ő a mindenem" de közben kint tartják a hidegben, nem ivartalanítják, főleg nem a nőstényeket. Minek az ilyen embereknek állat? Kiteszik a párzásnak, a szülésnek. Ezek az emberek nem tenyésztik a macskákat, hanem hobbinak tartják. Miért nem lehet ivartalanítani? Miért vannak ilyen gyökér emberek? És a sok idióta, miért ide írja ki a hülye kérdéseit, hogy "Úristen, most mit csináljak vele vemhes?!" De persze az állatorvosra nem telik. Másra igen? A cigire telik? Meg a többire? Oké, nincs pénz. De nem hiszem el, hogy nincs olyan dolog, amiről ne lehetne lemondani az ivartalanításért. Pláne, ha az illető szereti a macskáját.
2011. márc. 11. 21:56
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Olvass egy kicsit vissza, ha már írni nem tudsz...

Egyébként lerágott csont amit (próbálsz) írni.

2011. márc. 13. 19:39
 32/48 anonim válasza:
ez annyira nevetséges...nekem is van macskám és igen is szeretem attól hogy nincsen ivartalanítva és ha jó idő van akkor ki engedem :D ugyan úgy foglalkozok vele csak éppen ha jó idő van kiengedem hagy mászkáljon télen persze bent van . de amugy meg semmi közöd hozzá hogy ki mire költi a pénzt :D annyiban igazat adok hogyha valaki tényleg nem szeretne kiscicákat akkor tegyen ellene és ne az legyen a megoldás hogy meg születnek nem lesz gazdájuk és meg kell őket ölni...
2011. márc. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Már jól fogok aludni, hogy konkrétan te egyetértesz velem valamiben. :D Minek koptatod feleslegesen a klaviatúrát?

............

2011. márc. 13. 22:54
 34/48 anonim válasza:
Nekünk van 2 cicánk. Mind a kettő kan, de egyiket sem ivartalanítottuk! Hogy miért? Azért kedves kérdező, mert a párom legelső cicáját is ivartalanították, de ugyanúgy csavargott, mint azelőtt! Meg is lett a böjtje valami mérgezése lett és el is pusztult szegény! Szval nem feltétlen megoldás az ivartalanítás. Ja és nem cigizünk nem iszunk és nem bulizunk! Ennyi! Szeretem a macskám, de nem látom értelmét annak, hogy kiheréltessem!
2011. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Azért egy kinti kandúrnál egész más a helyzet, ha bent jelölget. De egy lány cicánál már más a helyzet, hacsak nincs bezárva, akkor bizony terhes lesz egy évben többször is, és akkor mit csinál az ember annyi kismacskával?
2011. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
*ha bent nem jelölget...elírtam
2011. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Tök jó,mert én már nem tudom ki kinek ír.Tehát én válalom nem pártolom az ivartalanitást,csak akkor,ha a "házi egeret" és magad is ivartalanitod kedves Ivartalanitó.Igen orvosi ellátás kell,de szerv kivétele csak ha az élete veszélybe van.Igen lehet szeretni a macskát akkor is ha nem ivartalanitunk.Én a macskáimmal jobban elvagyok,mint az emberekkel.Velem alszanak,figyelnek rám és én is rájuk folyamatosan.
2011. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Erre már első válaszodból rájöttem, hogy inkább az állatokkal "vagy el" mint az emberekkel. Egy szónak is száz a vége; a felelős (házi) állattartásba beletartozik az ivartalanítás is. Ha te (és még mások) ezt nem teszed meg, akkor ugyanúgy vállalj felelősséget a macskád/macskáid által megtermékenyített nőstényekért, és kicsinyeikért mint ha a saját ember gyereked volna. Amennyiben ezt nem teszed meg, egy sz*r ember vagy, akinek nem való semmilyen állat. Ennyivel tartozol ha már nem teszel a túlszaporulat ellen. Innentől kezdve nem írok ide többet, ha továbbra is okoskodni akarsz megteheted emailben. További dorombolásban gazdag estét kívánok mindenkinek.
2011. márc. 14. 21:41
 39/48 anonim ***** válasza:
Nem is kell felelned.Az Ivartalanitok hentesek és el is hiszik,hogy jot tesznek csak nem számolnak azzal,hogy az így védett macskáik életét befolyásolják,és hormonzavarossá teszik.Közben millió dologra nem figyelnek környezetükbe,vagy vagy és pusztitják a természetet a maguk javára.Azzal se számolnak,hogy az élőlények beleértve az embert is kivannak téve a véletlen baleseteknek,agresszióknak.Tehát azzal,hogy hentes módjára eltávolitják a szerveiket,még nem védik a véletlen balesetekröl,ha meg védik,akkor kordába tartják és behatárolják a mozgás terüket.Ez amig a világ világ probléma lessz,hogy ivartalanitsunk,vagy ne?Embertársainkat hagyjuk éhen pusztulni,sorozatosan rossz döntések születnek az emberek számára,akinek nincs pénze egy élő halott,közbe a "felelőség teljes állattartásról papolnak".Én ezt szelektálásnak hívom és nem tetszik.
2011. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Neked van lány macskád? Ha megvan pár éve, akkor biztosan legalább 50 macskád van. Gratulálok hozzá! Vagy? megölöd őket kiskorban vagy a természetre bízod, legalább jóllakik és nagyobb és éhes állat belőle. Ez is egy felfogás.
2011. márc. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!