Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért mondják az ilyen emberek...

Miért mondják az ilyen emberek, hogy szeretik a macskájukat?

Figyelt kérdés
Idegesít, hogy sokan mondják "Nagyon szeretem a macskámat, ő a mindenem" de közben kint tartják a hidegben, nem ivartalanítják, főleg nem a nőstényeket. Minek az ilyen embereknek állat? Kiteszik a párzásnak, a szülésnek. Ezek az emberek nem tenyésztik a macskákat, hanem hobbinak tartják. Miért nem lehet ivartalanítani? Miért vannak ilyen gyökér emberek? És a sok idióta, miért ide írja ki a hülye kérdéseit, hogy "Úristen, most mit csináljak vele vemhes?!" De persze az állatorvosra nem telik. Másra igen? A cigire telik? Meg a többire? Oké, nincs pénz. De nem hiszem el, hogy nincs olyan dolog, amiről ne lehetne lemondani az ivartalanításért. Pláne, ha az illető szereti a macskáját.
2011. márc. 11. 21:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:

Úristen hogy lehet így felfogni ezt a dolgot? Már vérre menő csata megy a macskák jogairól? Kérlek az egy állat! Te is egy állat vagy! Intelligens állat, de mégiscsak az nem? Akkor most menj el szépen az orvoshoz és köttesd el magad! Hogy esne? Egy macskának vagy a többi állatnak van erre egy fajfenntartási ösztöne! Ha minden egyes macskák ivartalanítanánk és elköttetnénk kihalna a faj! Eszetek nektek drága "macskavédelmezők" annyi amennyi látszik!

Csak gondolkodni kéne és akkor nem mondanátok ekkora marhaságokat!

2011. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Hát ja kedves elöttem szoló.Annyira fanatikusak az ivartalanitok,hogy észre se veszik,hogy befolyásolják a természetet ezzel a hentes eljárással.Azt mondják így 15 évig is elél a macska.Ja HORMONZAVAROSAN 3-4 éves koruktól gubbasztva egyhelybe életképtelenül.De élnek,mint azok a nyugdijasok,akik mondjuk nyugdijtól élnek mondjuk 90 éves korukig.Már semmire se képesek,csak orvoshoz járni.Tényleg gratulálok!!!
2011. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Fel nem fogom, hogy ebben az országban még ennyi ember nem fogta fel, hogy miért kell ivartalaníttatni a házi állatokat.
2011. márc. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Én sem.

Megy a duma a természetről meg a többi f*szságról, pedig csak sajnálják a pénzt. Én meg az állataikat.

2011. márc. 16. 10:32
 45/48 anonim ***** válasza:
Amikor legközelebb mentek a henteshez ugorjatok be ti is orvoshoz,mert szükségetek van rá.Tul sok a hentes az országba,elszaporodtak ivartalanitani kell őket,még mielött az összes macskát kiherélik.
2011. márc. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Hát ez k*rva jó! :DDD
2011. márc. 16. 13:06
 47/48 anonim ***** válasza:
Ezek tényleg nem normálisak, hentes?!?! Szerintem azok levágják az állatokat, de mindegy, ha ilyen alapvető dolgokkal nincsenek tisztában, akkor úgyse fogják megérteni a dolog lényegét.
2011. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Figyeld! Teljesen egyet értek veled. Az enyém most fog leszülni és máris ivartalanitom. Azèrt nem ivartalanitottam eddig mert ugye későn jutottam el oda, hogy tudjam ivartalanitani. Tudom sokan mondják, hogy abortusz abortusz. De.... gondoljatok bele milyen szivtelen dõntés lenne ez. Szegény macskáktól elvesszük az esélyt hogy éljenek. Soha az égvilágon nem tennèm ezt velük. És bárki mondhat bármit nekem ez a vèleményem.:(
2017. ápr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!