Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megverték a cicám, szerintetek...

Megverték a cicám, szerintetek kaphat egy cica ilyentől sokkot?

Figyelt kérdés
Anyu mesélte, mikor hazajöttem. És azóta bújkál és tág pupillával néz, olyan, mintha sokkot kapott volna. Nem látszik rajta, hogy megsérült volna, a fenekét ütötték meg, evett, ha megfogom, rezeg. De nem jött elém, mikor megjöttem,pedig mindig szokott és folyton elbújik. Mit csináljak vele?
2011. márc. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Ember verhette meg?

Anyukámnak is volt cicája, akit bántottak. Rengeteg jutalomfalat, türelem, szeretet és gondoskodás kellett, amíg rendbe jött.

2011. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj hozzá és simizd sokat, attól megnyugszik.
2011. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, a szomszéd volt (aki nem fogja ezt megúszni, de most nincs itthon). Az a baj, hogy ő alapból elég ideggyenge macska, az utcáról fogadtuk be, valószínűleg ott is bánthatták, mert kb. két éves koráig rajtam kívül senkiben sem bízott. Most kezdett egy kicsit barátságosabb lenni.
2011. márc. 16. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
hát elvileg ha nagyon bántotta igen, de rendbe fog jönni nyugi. sok szeretet és minden oké lesz :)
2011. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánk egyszer - még kölyök korában - elveszett 2 hétre. Utólag úgy gondoljuk, hogy valahova tuti bezárták. Valószínűleg egy garázsba, mert miután hazajött rettegett a kocsiktól. Kb 3 hétbe telt, mire megnyugodott ismét és nem félt se a kutyától, se hangos zajoktól. DE tőlünk sohasem félt, valószínű, hogy emlékezett rá, hogy mi nem bántottuk.

Kicsi türelem és sok-sok simogatás, néhány jobb falat és megnyugszik. Bár a továbbiakban lehet, hogy bizalmatlan lesz az idegenekkel szemben. ( ami nem is baj)

2011. márc. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Jelentsétek fel állatkínzásért a köcsög szomszédot! Ha megadod a nevét és címét, akkor szívesen megteszem jómagam is. Az ilyen embert saját kezemmel verném agyon.

Ne haragudjatok, de ez engem teljesen felháborít.

2011. márc. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Engem is felháborít, és semmiképpen nem fogja megúszni. Ma az első dolgom lesz gondoskodni róla.


Szerencsére a cica ma kicsit jobban van már, előjött, éppen kaját követel magának, úgyhogy talán nem lesz semmi baja. :)

2011. márc. 17. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!