Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged megvertek már (komoly...

Téged megvertek már (komoly sérülések lettek rajtad) a szüleid? Engem nagyon komolyan megszoktak verni.

Figyelt kérdés
Nyugodtan leírhatod, mert én megértem:'(Engem sajnos anyám és apám is megszokott verni:((úgy hogy kék zöld foltok vannak a testemen)most 14 éves vagyok(lány), de emlékszem hogy még óvodás koromban is nagyon komolyan megvertek:'( azóta is látszik a nyoma, mert ott a bőr sötétebb egy árnyalattal..senkinek nem merek róla beszélni.veletek történt már ilyen?van itt még olyan rajtam kívül akit mindkettő szülője megvert már?
2011. szept. 7. 15:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Jesszus!! téged igy vernek.És még velük élsz?Énmár rég ekhuztam volna a fenébe
2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár apám sokat volt távol, aztán el is váltak. Nálunk ez azért nem volt mindennapos, de "különleges esetek" voltak. Túléltem. (Már felnőtt vagyok.) Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Van aki őszintén szeressen? Nagyszülők?
2011. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
engem csak a nevelő apám vert meg persze hulla részeg volt, és azt sem tudta mit csinál, persze mivel nagy darab vagyok izomba főleg így visszavágtam neki jó nagyot lekevertem neki majd falhoz vágtam. Anyám abba a pillanatba szakított vele és el is tűztünk onnan a lehető leghamarabb, akkor kb 16 éves lehettem. Amúgy megmondom neked hogy ez nem vicc amit a szüleid csinálnak, úgyhogy azonnal menj el a gyermek védelmisekhez és a nagyszüleidhez is hogy mi a probléma, tuti hogy nem hagyják ezt annyiban. És ha még megvannak a foltok akkor bizonyítani is tudod majd ezt. Ezt nem szabad hagynod.
2011. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tudom, szegény sokra nem mész vele, de nagyon sajnállak. Az iskolában biztosan van valaki gyerekvédelmis, megérné hozzá fordulni.

2011. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem vertek soha, de ez nem is az általános szülői hozzáállás, amiről írsz!!!

Nincs olyan felnőtt a közeledben, akiben meg tudnál bízni, és elmondani ezeket a dolgokat ?(pl. ofő, rokon, családsegítő). Mert nagyon jó lenne. Nemcsak a tested sérülhet ezekkel az ütésekkel!!

2011. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen hova menjen? Tudom, hogy ciki, de talán ha valamelyik tanároddal beszélnél, ő talán tudna segíteni.Ha legalább ráijesztenének a szüleidre, hogy elvesznek tőlük, lehet észbe kapnának.
2011. szept. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

engem anya vert mindig, volt hogy az egész keze tisztán kirajzolódott rajtam véraláfutással


és volt, hogy tesom és az én fejemet verte össze a hajunknál fogva


és csoda mód apa meg nem mert beleavatkozni


engem akkor vert meg utoljára amikor kb 16 évesen elkaptam a kezét és körömmel fogtam, így véres lett a csuklója, mire anya ordított, hogy meg akarom ölni, mire tesom felszólalt, hogy épp te fenyegetted ezzel, ő csak védekezett.


azóta nem vert minket.

2011. szept. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon durva..beszélj valamelyik tanároddal,kérdező :/
2011. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Engem egyszer apám kezdett el verni. De végül több füle maradt mint foga. :) Nem tudta hogy 5 éve thai bokszolok..azóta elhúztam otthonról és nem is láttam...
2011. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen pakoljon be egy kis táskába és menjen a gyámügyre, kérheti az intézeti elhelyezését ill a családból kiemelését....
2011. szept. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!