Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszéd bántja a macskáinka...

A szomszéd bántja a macskáinkat. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés

A múltkor az egyik megzúzódott csontokkal jött haza, aztán 1-2 héttel később a másik cicánk nem jött haza 1 napig, utána pedig nagyon félt minden embertől, szinte laposkúszásban ment...


Biztos, hogy a szomszédunk bántja. Félek, hogyha megfenyegetjük, esetleg megmérgezi őket...


2011. márc. 30. 19:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

19:29


És ezt te csak úgy eltűröd? Hogy átLÖVÖLDÖZIK a kertedbe? Tegyél rendőrségen feljelentést. A kutyákat meg vidd be a házba addig is. Eszem megáll...

2011. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Állatkínzásért min. 3 év jár! Én is feljelenteném!
2011. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele. De ne úgy, mintha gyanúsítanád. Csak mondd neki, hogy valaki bántja a macskáidat, ha esetleg tud, lát valamit, akkor szóljon neked, mert ha ez így folytatódik ismeretlen tettes ellen feljelentést fogsz tenni a rendőrségen.
2011. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

probálj meg beszélni a szomszéddal h mi baja van a macsekjaitokkal ! ha nem sikerül akkor álatvédök ! nem tudom h még az anyukáddal élsz e vagy valami kérd meg anyud ( ha vele laksz) h beszéljen vele


am ez nagyon brutális h ilyet csinálnak az emberek ! mit ártot nekik 1 kutya macska vagy más állat !


nekünk is volt a szomszédba h megmérgezték a kutyájukat cicusukat stb.

2011. márc. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az ilyen böszmékkel nem lehet beszélni!

ha feljelented maximum kap egy kis bénzbüntetést amit nem fizet be, vagy legrosszabb esetben egy felfüggesztettet.


Én csak annyit mondok, hogy mindenkinek vannak gyengepontjai... de nem biztos hogy erőszakosan kellene megoldani, de természetesen megértem az indulatot!


Nekem is ez lenne az első gondolatom ha bántanák a cicám, de vannak ennél sokkal hatásosabb módszerek is.


Gondolom ő sem az orrod előtt bántja őket, lehet megfogja, beviszi a garázsba, házba, pincébe.. stb.

2011. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tedd közzé pár állatbarát fórumon a nevét, címét és hogy miket tett. A cicát szemetesbe dobó nőt is úgy beparáztatták, hogy rendőri védelmet kért. Az ilyenek meg is érdemlik, hogy hosszú ideig vonalkódos gatyával sétáljanak az utcán.
2011. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen jelentsd ezt be az önkormányzaton. egyik állatnak sem szabad szenvednie az emberek hülyeségei miatt...
2013. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!