Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaalommal szenvedek,...

Macskaalommal szenvedek, lehet, hogy valamit rosszul csinálok. Melyiket használjam?

Figyelt kérdés

Menhelyről örökbefogadtunk egy tündéri ivartalanított nöstény cicát.

Rendesen jár az alomra, a probléma az, hogy olvasom, hogy hetente cserélitek az almot, de én már mindent fajtájú és árú almot kipróbáltam és 2-3 nap után nagyon büdi.

Egy 10 kg-os zsák kb. 1 hétre elég.

Feltöltöm 7 cm vastagon a bilijét, szedegetem hűségesen a terméket belőle és mégis pár nap után szagosodik?

Hogyan csináljam és melyik almot használjam?


2011. ápr. 5. 12:18
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Szia!!

A mi cicànknak ilyen alomdoboza van, a tetejében szagszûrô cucc, garantàltan szagmentes, és heti egyszer takarìtom, nàlunk egy 5l-es zsàk 2hétre elég...

[link]

2011. ápr. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

12:45 vagyok, egyébként ennél a multifites alomnál biztos találsz olcsóbbat ami ugyanilyen jó, csak mi amióta erre rátaláltunk, nem merünk kísérletezni mert nekünk tényleg nagyon bevált...


és ha 45 négyzetméteren van 2 macsek, akkor az ember nem mond le a jó alomról. :D

2011. ápr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Aldis Shah alom, 700 Ft/10 kg. Jól csomósodik, nem büdös.
2011. ápr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Csak is csomosodó almot vegyél, olcsó kvázi homok almot ne mert annak tényleg szaga van. mi egy jó egy évig az aldisat hazsnáltuk, de sajnos sikerült egy olyan rossz szériát kifognunk belőle, amiben akkora éles ködarabok is voltak hogy sérülés lett belüle. Konkrétan két lábujja közé beszorult egy éles darab és felsértette az ujját végig.kidobtuk az egészet és vettünk helyette igaz többe kerül de abszolut jó minőségű almot. biokats illatos rét illattal:) és nagyon kellemes illata van, a csomok kb fele akorrák mint az aldis. 200%os nedszívóképessége van. sokkal tovább tart. az aldis ha jól emlékszem 7,5kg 699, a biokats 10kg volt akciósan 2000. De nekem megérte a +1000ft-ot hogy a mancsának ne legyen újra baja.
2011. ápr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
13:28 vagyok: minden nap ki kell venni pisi/kakit, akár napjában többször is. Lidlt is probáltuk de attól nagyon büdi lett, dobhattuk is ki az egészet..
2011. ápr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jó tanácsokat, ki fogom próbálni.

Féltem a menhelyi cicától, hátha furcs viselkedése lesz vagy valami, de olyan aranyos, annyira meg akar felelni nekünk.

Szép napot!

2011. ápr. 5. 13:42
 17/29 anonim ***** válasza:
a menhelyi cica is ugyanolyan édike! Remélem sok örömötök lesz a cicóban:)
2011. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

hali!


én szilikonos macskaalmot használok, 2000-2500 Ft kb egy asszem 8 kilos zsák, ez 2 nagytestű macskának 2 hétre elég, csak a kakit kell kiszedni, egyáltalán nem büdös.

2011. ápr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

A szilikonos macskaalom az ami olyan golyócskákból áll?

Nem gurul szét a lakásban amit a talpacskájával kivisz?


Nagyon hálás vagyok Nektek, nagyfiammal akartam megbeszélni, de lepattintott, hogy nem ért ezekhez a női dolgokhoz.:)))

2011. ápr. 5. 14:52
 20/29 A kérdező kommentje:

Tehát, 8 kg-os zsák elég 2 cicának, aakor mégis én szedek ki túl sokat az alomból mert a 10 kg-ot nem tudom beosztani 2 hétre 1 macskának.

Kezdő vagyok.:(

2011. ápr. 5. 14:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!