Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a cicámat megmérgez...

Mit tegyek a cicámat megmérgezték?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon rosszul volt többször is hányt és amikor fel akar állni akkor eldől oldalra és össze esik:/ Biztos hogy mérgezés mert már volt olyan cicám aki belehalt:/ sajnos állatorvosra nincs pénzünk:S Hogy kezeljem itthon? apukám elment a gyógyszertárba venni neki k-vitamint az ugye jó a mérgezésre? 15L Nem akarom őt is elveszíteni.:(
2011. ápr. 21. 13:42
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Nova :D
2011. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
83%-os, te óhéber vagy? :D
2011. ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

Abszolút! :D

Küldtem privit. Persze szigorúan óhéberül!

2011. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
Kérlek ne itt veszekedjetek.A cica meghalt. Az orvos azt mondta esélytelen hogy felépüljön pedig időben vittük még be a kórházba.Ha sikerült volna is megmenteni vese vagy agykárosodása lett volna vagy megvakult volna. Eltemettem szegényt most egy ideig biztos elég rosszul fogom érezni magam.Pedig megtettem mindent a pici életéért :(.
2011. ápr. 21. 16:47
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem veszekszünk, csak a 64%-os.


Sajnálom a cicát nagyon, kérdező, részvétem.

2011. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

:'(

Nagyon sajnálom, együttérzek.

2011. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. ápr. 21. 17:08
 28/45 anonim ***** válasza:
0%

Tehát a szüleid szerint félre kellett raknod a kutyára külön pénzt a zsebpénzedböl. Mindezt a felelőségre való nevelés jegyében. Az ott állt évekig, aztán mikor egyszer rá kellett költeni 16eFt-t akkor csak kivetted ebböl a perselyből a lovét és már mentél is a dokihoz. Mindezt 15 évesen.

Szerinted ha valaki ezt átfutja eszi ezt a blödséget amit irsz és nem látja át, csak azért példálozol hogy ebben a vitában igazad legyen?


Higiéniára nevelésnél is ezt módszert választották a szüleid? Tehát volt egy 'szappanra pénz' feliratú bödön is a szobádban? Ha nem akkor miért nem, nem következetes szülők?

2011. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Tehát a szüleid szerint félre kellett raknod a kutyára külön pénzt a zsebpénzedböl. Mindezt a felelőségre való nevelés jegyében. Az ott állt évekig, aztán mikor egyszer rá kellett költeni 16eFt-t akkor csak kivetted ebböl a perselyből a lovét és már mentél is a dokihoz. Mindezt 15 évesen.

Szerinted ha valaki ezt átfutja eszi ezt a blödséget amit irsz és nem látja át, csak azért példálozol hogy ebben a vitában igazad legyen?


Higiéniára nevelésnél is ezt módszert választották a szüleid? Tehát volt egy 'szappanra pénz' feliratú bödön is a szobádban? Ha nem akkor miért nem, nem következetes szülők?


Kedves 64% szerintem te vagy az, aki abszolút nem tudod elfogadni, hogy ne neked legyen igazad, ezért nem adod fel.

Akármit is mondasz vagy gondolsz, nem abnormális és hihetetlen az, hogy voltak/vannak szülők, akik leültették a kiskutyáért síró 15-16 éves gyereket, és elmondták neki, hogy lehet kutya, DE a kutya ezzel-azzal jár, ezért ezt-és ezt kell csinálni, hogy mindene meglegyen.

Egyszerűen nem bírom felfogni, ebben mi a hihetetlen, tényleg nem tudom, hol a pics@ba nőttél fel, talán valami kút fenekén, hogy ennyire nem bírod ezt elképzelni?


A szappanos megjegyzésre nem reagálok, kiforgattad a szavaimat és abszolút nem a tárgyhoz tartozik. Azt se tudod már, hogy mit beszélsz.

2011. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

64%

Mondd már el légyszi, hogy mi bajod? De komolyan? Mit akarsz ezzel? Minket meggyőzni, hogy nem jól neveltek minket, vagy elhitetni magaddal, hogy mindenképp hazudunk? És mit akarsz ezzel a szappannal?


Amúgy nem, nem 16 ezer volt a dobozban évekig, pl a 83%os ezt is leírta, de újra és újra bebizonyítod, hogy cseszel utánaolvasni... Utána meg a szemére hánytorgatod, mikor visszaválaszol, akkor meg "magyarázza a bizonyítványát". Nem kicsit vagy szánalmas, ember.

2011. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!