Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskámba belement egy kullanc...

Macskámba belement egy kullancs, de nem engedi kiszedni. Mi van, ha fertőzött? :S

Figyelt kérdés

Kutyámból már sokszor szedtem ki, ő hagyja, de a macskám nem. Ráadásul a szeme csücskében van, szóval elég érzékeny ponton, ha közelítek felé a kezemmel, már szalad is.

Csakhogy: húsvét van, holnap is, szóval legjobb esetben is csak kedden tudom állatorvoshoz vinni:S Mi van, ha fertőzött? Annak mik a tünetei? Enni eszik, de mégis, kicsit levernek tűnik. Bár lehet, hogy csak én képzelem be. Végül megy ide-oda, most épp az udvarra ment ki, dörgölőzik, hogy simogassam meg.... Szerintetek lehet baj?


2011. ápr. 24. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azt írtad " dörgölődzik, hogy simogassam"

Akkor miért nem lehetett megfogni, betekerni valamibe?

2011. ápr. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kullancs volt. Megpróbáltam kicsavarni, de "fájt neki". Hát nem:D 10 perc múlva megnéztem, és... kiesett. vagy nemtom. A lényeg, hogy most valahol a lakásban van egy rohadt nagy kullancs, és fogalmam sincs, hogy hol. Most z el fog szaporodni a házban?Vagy mi?
2011. ápr. 24. 20:28
 13/13 anonim válasza:
Az én macskámba is belement a kullancs,de nem engedi kiszedni,és én kiszedtem CSIPESZ-el szétnyomtam és kiszedtem.
2012. jún. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!