Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicám törött...

Mit csináljak a cicám törött lábával?

Figyelt kérdés

Hétfö ota nem lehet hozzá érni a cicám lábához,ma megprobáltam meg fogni megtapogatni h nincsen e valahol valami sérülése és azt vettem észre hogy az elsö lábánál a honaljánál meg van nagyon dagadva,és sántit is a cicám!!!

Mivel nem városi vagyok igy a falunkban az állatorvos nem foglalkozik ilyen kissebb állatokkal ugyhogy állatorvosnak nem tudom meg mutatni:( Mit tudok saját magam csinálni vele?? ha elvan törve össze forr neki magátol? 8hónapos a cica ,esetleg valamilyen fájdalom csillapitot nem adhatnák neki?

kérem aki tud segitsen mert megszakad a szivem érte :(((


2011. ápr. 27. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a legközelebbi városba, bevinnéd egy állatorvoshoz?
2011. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszakad érte a szíved akkor miért vártál vele még 2 napot, hogy szenvedjen? Igen, valószínű, hogy el van törve a lába, de nem olyna biztos, hogy ez csak egy egyszerű törés, meglehet, hogy a csontok elcsúsztak, vagy maradtak apró szilánkok, bármi lehet, az is előfordulhat, hogy kiugrott neki a kis lába, és ezzel nem tudsz otthon mit kezdeni! Kell róla egy röntgenfelvétel, és több szakszerű vizsgálat. Muszáj elvinned a dokihoz!
2011. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%
Mi az, hogy az állatorvos nem foglalkozik a macska törött lábával? Ilyen nincs...
2011. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Falun lakok, mi kihívtuk az állatorvost a kutyához.

Egy szállító dobozban akár buszon is beviheted állatorvoshoz, ugyanaz fogja megvizsgálni, aki amúgy is kijönne, de szüksége lesz orvosi ellátásra. Neten biztos találsz címet, telefonszámot. Időpontot sem árt kérni.


Ha nem kap megfelelő ellátást, lehet, hogy soha nem tudja használni a lábát, mert tuti, hogy rosszul fog összeforrni.

A fájdalom csillapító rá nem úgy hat, és az adag is biztos túl nagy lenne. Azt se tudod, milyen fajta adható macskának, mivel ő nem ember, rá esetleg másképp hat, bele is pusztulhat.


Sajnálom a cicát. :(

2011. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Buszra szállsz, és beviszed a legközelebbi nagyobb városba.
2011. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem Magyarországon élek h kutyával ,macskával foglalkozzanak az állatorvosok :( Ukrajnában az állatorvosok kisem jönnek kutyához vagy macskához ... vagy ha ki is jönnek ,meg mondják h nem értenek hozzá ,már máskor is hivtuk kutyához,de azt mondta h nem ért hozzá
2011. ápr. 27. 21:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem van törött lábú macskám, már így találtam. A jobb első lábára sántít, de valami kegyetlenül és emiatt el is hízott, mivel nem tud futni. Már nem tudják helyre hozni sajnos. Olyan meg tényleg nincs, hogy egy állatorvos nem foglalkozik vele, vagy falun csak a tehén, a disznó meg a ló számít állatnak???
2011. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sajnos igen ...falun csak a haszon állatok számitanak :(
2011. ápr. 27. 22:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Nehogy eszedbe jusson a macskának fájdalomcsillapítót adni, számukra minden emberek számára készített fájdalomcsillapító MÉREG! Vidd el orvoshoz, olyan NINCS hogy abban a qrva országban senki nem foglalkozik kisállatokkal. Ez röhej.
2011. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Ha vidéki is vagy...biztosan van egy állatorvos a környéken aki házhoz megy...az én cicámmal mostanában elég sokmidnen történt, és mindig kijött a doki

pl. tavaly elütötte az autó és nekicsapódott a falnak.eltörött a medencecsontja

mondjuk a doki annyit csinált hogy adott neki egy inyekciót -.-" na mindegy midnenképpen 1 napon belül állatorvost kellett volna hívni

2011. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!