Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cicám törött...

Mit csináljak a cicám törött lábával?

Figyelt kérdés

Hétfö ota nem lehet hozzá érni a cicám lábához,ma megprobáltam meg fogni megtapogatni h nincsen e valahol valami sérülése és azt vettem észre hogy az elsö lábánál a honaljánál meg van nagyon dagadva,és sántit is a cicám!!!

Mivel nem városi vagyok igy a falunkban az állatorvos nem foglalkozik ilyen kissebb állatokkal ugyhogy állatorvosnak nem tudom meg mutatni:( Mit tudok saját magam csinálni vele?? ha elvan törve össze forr neki magátol? 8hónapos a cica ,esetleg valamilyen fájdalom csillapitot nem adhatnák neki?

kérem aki tud segitsen mert megszakad a szivem érte :(((


2011. ápr. 27. 21:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm Szerbiában, ő is mondta, hogy ott szabályosan kiröhögnek, ha kutyát vagy macskát akarsz gyógyíttatni. Inkább méreggel irtják őket, mint nálunk a patkányokat...
2011. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Állatorvosnak kötelező bármilyen állatot ellátni, bármilyen állapotban! Szerintem addig míg beviszed egy (másik)állatorvoshoz, be kötheted neki a lábát, vagy kis tejben adhatsz neki icipici fájdalomcsillapítót...Jobbulást neki.
2011. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy utolsó vagyok. És nekünk is volt egy törött lábú macskánk. A doki csak köv. nap tudott kijönni, addig tejben oldottam neki kis fájdalom csillapítót...és nem lett baja. Enyhítette a fájdalmát. De a doki tudta csak rendbe hozni a lábacskáját! Ma is itt van velünk a cicus.! : )
2011. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A tej semlegesíti a gyógyszerek hatását...
2011. ápr. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez vagy nagy hazugság vagy az állatorvos Tescos diplomával dolgozik ! Vidd el másik állatorvoshoz
2011. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!