Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A lakásban tartott cicáknál...

A lakásban tartott cicáknál milyen gyakran fordul elő, hogy hány?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A enyém augusztuban lesz 2 éves, és eddig összesen 4-szer hányt. Helyesebben 2x2-szer, mert valahogy párosával fordultak elő (az első kettő egy kaja váltáskor, a második kettő ismeretlen okból.)
2011. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 éves ,és 4-5 alkalommal fordult ekő ,hogy hányt.Álltalában valamilyen növény rágcsálása miatt történt.
2011. ápr. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan, mint a metró, hogy menetrend szerint jár és kiszámítható a gyakorisága. Nekem még sosem hányt a benti cicám (elmúlt 1 éves), de van, akinek ennyi idő alatt többször. Sokmindentől függ, hogy pl. mihez fér hozzá, mit tud megrágcsálni. Szobanövények megtépázása után pl. sanszos, de ugyanígy előfordulhat akkor is, ha tápot váltasz (bár ekkor inkább hasmenés a jellemző). Szóval inkább érdemes utánanézni, hogy ha hányt, akkor az mitől lehetett, mert mindennek megvan a konkrét oka.
2011. ápr. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám december óta van nálam, most 9hónapos és eddig kétszer hányt. Egyszer túlzabálta magát, a másik alkalom viszont szörcsomó miatt volt.
2011. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Az én 1,5 éves lakásban tartott cicám havonta, de max. 2 havonta biztos hány. Utoljára ma napközben hányt.


Anyukámék lakásban tartott cicája is kb. ugyanilyen gyakran, a kijáró cicáról meg ugye nem tudni. Gondolom nála is előfordul, csak nem a lakásban intézi.

2011. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huuu, majdnem megilyettem az elso 2 valaszolo kommentjen! Mi elvittuk orvoshoz es azt monta hogy normals ha havonta tobbszor hany a cica! :(
2011. máj. 1. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!