Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ilyen lehetséges? PLSkétségbe...

Ilyen lehetséges? PLSkétségbe vagyok esve

Figyelt kérdés

tegnap le fialt a macskám 2 gyönyörü kölyke lett , ma tapogadtam a hasát és ott a hasa aljánál van 1 kis dudor lehet hogy az 1 másik kismacska amit nem birt meg szülni ?


ui: bocsi a hejesirási hibákért !


2011. máj. 6. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy az általános közérzete jó az egy jó jel, de az a baj, hogy én se tudok látatlanba mit mondani =/

Az én cicámnak 11évesen lett a cicijénél egy daganat/ciszta elvittem a dokinkhoz, megműtötte, de mivel pont akkor volt ivartalanítási akció is bevállaltuk az ivartalanítást is. Még szerencse, mert az egész méhe tele volt cisztával. Én is láttam a saját szememmel, megmutatta az orvos,és nem hittem el. Holott nem ezért vittük, hanem ugye a mellénél lévő csomó miatt. Neki is jó volt az általános közérzete, evett, ivott, játszott, de mondta az orvos, hogy pár hét múlva begyulladt volna a méhe és gennyes méhgyulladásba bele is halhatott volna... Azt mondta életem legjobb döntése volt elvinni. A mai napig nem sajnálom rá azt a pénzt, amit ráköltöttem.

2011. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nekünk az egyik cicánál az történt hogy a méhében maradtak kiscicák(nem tudtunk róla) ez akkor derült ki amikor elvittük kiivartalanítani. Még szerencséje volt mert a doki azt mondta hogy ennyi idő után már általában bele szoktak halni, szerencsére még időben elvittük.

Nem vesztesz vele semmit ha elviszed, max a doki megnyugtat, hogy nincs semmi baja, talán még pénzt sem kér, de ha valóban maradt bent kiscica akkor valószínűleg meg kell műteni.

2011. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
haza ért anya megmutattam neki és az 1 ik csecsbimbojánál van ... milyen a tej láz ?
2011. máj. 6. 14:05
 14/26 anonim ***** válasza:
Nálunk ez kutyánál volt az emlőjénél beszáradt a teje vagy valami olyasmi aztán később a kicsik azt is szopták aztán leapadt de azért vidd el állatorvoshoz!!!
2011. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Tejláz:

Az erős tejtermelés következtében lép fel tejláz, amikor az anyamacska kalcium tartaléka lecsökken a kritikus érték alá. Legtöbbször a viszonylag nagy almot nevelő macskáknál következik be, a kölykök 3-5 hetes korában.

Tünetek: izomgörcsök, merev lábak, görcsös mozgás, zihálás. Nagyon fontos, hogy rögtön forduljunk állatorvoshoz, mert akár fél-egy órán belül is a macska elpusztulásához vezethet.

Szerintem ez nem az, de hívjatok fel egy dokit inkább, semmit nem veszítetek, de ha a cicamama meghal, akkor a picik egyedül maradnak. :o(

2011. máj. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
most sajnos nem tudjuk mert megbetegdet a másik nem rendel ááá de majd megkérdezük az osztásam apját :)
2011. máj. 6. 14:07
 17/26 A kérdező kommentje:
akkor ez biztos nem tejláz . és a tejmirigy gyuladásnak milyen tünetei vannak ?
2011. máj. 6. 14:09
 18/26 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyulladás fájna neki... plusz attól függ, hogy milyen a tapintása annak a dudornak...

Dr. Sebő Ottó

6900 Makó, Eötvös u. 21.

Tel/fax: 62/213-204

Mobil: 20/9571-993

Én ezt találtam a neten Makón, nem tudom mennyire friss az adat,de megpróbálhatjátok felhívni.

2011. máj. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
de az a baj h ö ma nem rendel am hozzá szoktunk menni mentünk de nagyon drága :(
2011. máj. 6. 14:13
 20/26 anonim ***** válasza:

Ooo :(

És kisállatklinika? Valahol a környéken, vagy ügyeletes állatorvosi rendelő?

2011. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!